reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Martussa- na stronie poradni laktacyjnej mam napisane " obalamy mity" a tam jedno Pierwszych:

NIEPRAWDĄ JEST, ŻE:
picie dużych ilości płynów ma wpływ na ilość mleka produkowanego przez matkę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ano wiem!! :) Ale pic mi się chce i pochciewam wierzyć, że jak ja nawodniona będę to i do cycków woda doleci... ;)

Jest lepiej z zawartością mleczka, ale chciałabym więcej dla spokoju ducha...


Uf, jak gorąco...
 
reklama
U nas pradziadkowie.. Ukrylam sie w sypialni i karmie. 'Trzeba jej kupic skarpetki, bo nozki zimne', ' czapeczki macie?', 'a koperek podajecie?', 'a odbilo sie jej?', 'a jak sobie z wyoroznieniami po porodzie radzilas, bo hemoroidy czesto wyskakują?'. Niech Mary nawet godzine na piersi wisi ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cierpliwości Olo ;) ja mialam ostatnio prawie caly tydzien moją babcię...oj ostatniego dnia myslalam że odjade....babcia się obrażała że Mała na podłodze leży na macie. ..kto to widzial aby dziecko na ziemi...jak na brzuchu to po co ją męczę...i jak tylko mała syknela babcia przy Niej...wrrr......;)

Ściągnąłam melko okolo 40ml i Młoda wypila, nie zapomniala jak to z butelki się pije.
 
U nas pradziadkowie.. Ukrylam sie w sypialni i karmie. 'Trzeba jej kupic skarpetki, bo nozki zimne', ' czapeczki macie?', 'a koperek podajecie?', 'a odbilo sie jej?', 'a jak sobie z wyoroznieniami po porodzie radzilas, bo hemoroidy czesto wyskakują?'. Niech Mary nawet godzine na piersi wisi ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Olo jeeesteś oazą spokoju ... [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1498396999-aaaaaa.jpeg


Chusta to tolny odlot.
Kosmos.
Cudowność.

Grzdyl tak pięknie wtula się w ciało.
I jak wygodnie!

Zakochałam się. :D
Bosko! Tylko chyba lapki przy glowce bardziej?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doradca dziś mówiła, że jest spoko.
Za tydzień mamy drugiego i korekty, po kilku dniach ćwiczeń. ;)


U mnie łapki były na cyckach. ;)
A to u nas przy buzce kazała :) ale juz zauważyłam, ze kazdy doradca ma troche inny sposob wiazania/ukladania ;)
Przeżyłam najazd pradziadkow. Uf!

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@waraai - mój syn chyba się chyba czyta Twoje wpisy i nabiera złych nawyków. Weszło nam marudzenie i brak snu. Nie licząc 20 minutowych drzemek to przez cały dzień spał tylko siedząc w chuście, przez godzinę. Jak tylko go wykutałam to pobudka. Nawet na spacerze nie chciał spać. I cyc najlepiej co godzinę, ech..
 
@waraai - mój syn chyba się chyba czyta Twoje wpisy i nabiera złych nawyków. Weszło nam marudzenie i brak snu. Nie licząc 20 minutowych drzemek to przez cały dzień spał tylko siedząc w chuście, przez godzinę. Jak tylko go wykutałam to pobudka. Nawet na spacerze nie chciał spać. I cyc najlepiej co godzinę, ech..
U nas dzis podobnie. Mala praktycznie nie spala w ciagu dnia. Na spacerze tez nie. I sporo cycka. Taki dzien najwyrazniej ;)

Slyszalyscie o tych upalach co to maja przyjsc od czwartku? Spacery chyba tylko o bladym swicie...

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry