reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Martussa ja też czatowalam po szczepieniu w czwartek z termometrem i czopkami i Młoda do piątku prawie cały czas spala przerwami na jedzenie...spokooooj.... piękna waga...przegoniluscie Nas :)

Karliku, po mega kupie teraz co dwa dni są a baki to popołudniu mega śmierdzące ale nie placze wiec nie boli ją brzusio...i już mniej sie ulewa.. widzę że rośnie i pewnie wszystkie narządy też...

dzis brzydko na dworze wiec czekamy na jutro ale dziś pieczemy rogaliki na prośbę syna ;)
 
reklama
@Martussa82 brawka dla Ali! Pięć kilo dziecinki to zacna waga :) Ja tak patrzę, że ta Marycha nasza to wagowo poniżej 50 centyla, a wzrostowo powyżej 75 ;) I też z ubrankami problem - bo jak na długość dobre, to szerokie tak, że dwie Maryśki by weszły ;) I bądź tu człowieku mądry ;)
 
MamaAWR- a gdybys mogła ściągnąć krople SAB simplex to one bardzo pomagają na jelita, kolki i sytuacje brzuszkowe. Ja mam z Niemiec i dałam raz. Pomogło jak ręka odjął- skończyły się prukania nocne które go rozbudzały.
Pieluchowania wielorazowe stosuje od 1 córki ale mieszam. Pampersy i takie. Jakbym miała więcej czasu i była sam na sam z dzieckiem to bym stosowała częściej tak jak przy pierwszej córce.

Martussa- 5kg to już jest co dźwigać! Dzielny zuch! Gorączki nie będzie :)

Zrobiliśmy sobie przerwę na lunch na jakimś nowym Orlenie i syn nasz załatwił swą ważna potrzebę podczas posiłku tak spektakularnie ze brał na stacji prysznic ;) (już może być tirowcem ) a ubrania tata postanowił wyrzucić... a tak go ładnie na drogę ubrałam [emoji23]
Jedziemy dalej :)

Powinnam przestać jeść słodycze. Nie jadłam dwa lata a maj o czerwiec są miesiącami ciągłego podjadania. Energię muszę pozyskać z innego źródła. Ale jakie to ciężkie....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Karlik to ładne kupne przygody macie ;)
Ja też podjadam - łatwiej chwycić kawałek czekolady w biegu niż robić jakieś zdrowe jedzonko. Lody też jem na potęgę!
 
@waraai - przybij piatke! My dzień zaczęliśmy o 5. Ale po termoforku były 3h snu od 7:30 do 10:30 i upragnioba kupa. I od tamtej pory zaciesz. Teraz znowu cyc i może znow sen. Byłoby miło.

@Lalamido, @Karlik - my stosujemy espumisan nieprzerwanie. Substancje aktywną ma tę samą co Bobotic. Na wieczorne histerie pomógł albo może rozłożył na raty.. nie wiem.. o tych kroplach Sab Simpleks też mi bratowa mówiła ale zastanawialam się czy ściagać. Czy faktycznie to będzie taki złoty środek? Od wczoraj też wróciliśmy do Dicoflor żeby brzuszek trochę uzbroić do trawienia.

To sobie Karolek wybrał moment na kupę giganta :D Szkoda tych fajnych pielucho-majtasów. No ale z dwojga złego lepiej tą stroną :)

Podjadanie nie tuczy, kiedy nikt nie widzi! Wiem bo podjadam i ważę 44kg. Lody rulez! Bez nich padlabym na niedożywienie :)
 
reklama
@Martussa82 - mnie też wszyscy straszą, że poduchy są be, ale wstrząsy też są be :( widywałam na spacerach takie maluchy z poduszkami.
Zapytam naszej fizjo jak się zjawi i bedziemy mieć dwie niezależne opinie :)
 
Do góry