reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny tak Was czytam i wczoraj mialam to samo mialam wrażenie że piersi puste...Panna za tydzien dwa miesiące skończy może jakiś kryzys laktacyjny czy coś...i podobnie Martussa mialam parę dni temu że jak w nocy tak ładnie spala to piersi twarde jak kamienie a teraz jak śpi to umiarkowanie twarde...bez szału...dzis wrócę do ściągania i zobaczymy...z synem mialam zawsze przepelnione piersi bo odrazu na wkładkach widzisz a teraz wkladki suchutkie....ale Młoda nie placze że głodna wiec moze produkcja dostosowana do Niej a ja panikuje...a dziewczyny tak abym miala w razie W mleko to jakie podajecie sztuczne ?
 
reklama
Martussa- podaje rękę. Ja wczoraj miałam dokładnie tyle samo efektów ściągania i mój tez je 60-80ml z butelki na raz. Teraz odciągnęła 60ml i pusto po 8h!
Ale! Przystąpiłam dziecko po4 dniach do tej piersi!! I ciągnie dalej i połyka wiec to laktator nie dał rady.
Pierś prawie zagojona. Prawie bo jeszcze lekkie pieczenie czuje ale to chyba praca nad przystawianiem już. Spod pachy próbujemy.

Dzieci poszły mi spać 23:30. Ja zniknęłam z Karolem wcześniej wiec luz ale wino się lało strumieniami i tak im się dobrze siedziało.... dzieci biegały po dworze .... luz.
Mąż za karę sprząta. (on nie wie ze to kara ale ja na dół nie schodzę- niech cierpi ciało skoro chciało!) he he he
No ale super było.
Dawo- No i mamy miesiąc!!! [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nooo, suchość była... Podałam mrożonkę (70 ml) i spała 5,5 h, potem zjadła, z cyców, ja sciągnęłam z nich obu 20 ml, potem spała 2,5 h, zjadła a ja po karmieniu ściągnęłam znów 20 ml z obu i tak zamierzam dziś po trochu po każdym karmieniu budzić je do działania... a kilka dni temu znienacka zrobiły się twarde jak przy nawale... i bądź tu mądry...

@Olo32 Maciej Jędrzejko :)
Link do: Maciej Jędrzejko


@waraai może już chciała odbić i nie zdążyłą, stąd rzyg?

@DaWo Twoje cycki to skarb!!! Piękna produkcja! jak się to robi??

Piję wodę jak po mega kacu i w dzień i w noc, żeby się nie odwadniać w upały ale na wzrost produkcji się to nie przekłada....
Godzina roboty...
1498372259-aaaaaa.jpeg
i ani się obejrzę i będzie 14 i znowu będę siedzieć.
Moje dziecko dzisiaj weszło na Facebooki, gotuje się na profilu
1498372391-aaaaaa.jpeg
no to teraz kawka i śniadanko[emoji477][emoji505] miłej niedzieli [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martussa- podaje rękę. Ja wczoraj miałam dokładnie tyle samo efektów ściągania i mój tez je 60-80ml z butelki na raz. Teraz odciągnęła 60ml i pusto po 8h!
Ale! Przystąpiłam dziecko po4 dniach do tej piersi!! I ciągnie dalej i połyka wiec to laktator nie dał rady.
Pierś prawie zagojona. Prawie bo jeszcze lekkie pieczenie czuje ale to chyba praca nad przystawianiem już. Spod pachy próbujemy.

Dzieci poszły mi spać 23:30. Ja zniknęłam z Karolem wcześniej wiec luz ale wino się lało strumieniami i tak im się dobrze siedziało.... dzieci biegały po dworze .... luz.
Mąż za karę sprząta. (on nie wie ze to kara ale ja na dół nie schodzę- niech cierpi ciało skoro chciało!) he he he
No ale super było.
Dawo- No i mamy miesiąc!!! [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No faktycznie[emoji16]ja się skupiłam na liczeniu tygodni...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo -super! Swoją laktacja obdzieliłabyś ze trzy mamy :)

A ktoś wcześniej chyba pytal o ubranka. Tak mi się z rana przypomniało. Ja kupuję w tesco 5-paki. Ostatnio rozmiar 68 (który długością równa się niektórym bodziakom 74) kupiłam za 35 zł. Więc całkiem przyzwoite ceny. Niestety nie da się kupić online i trzeba się do sklepu pofatygować.
 
Dzień dobry dzisiaj!

Złote przemyślenie na niedzielę:
W moim nowym życiu najczęściej grany jest bufet.
W związku z czym w rękach trzymam albo dziecko. Albo cycki.

Czekam wolnej chwili dla rąk, by przerzucić je na inne życiowe elementy. ;}



A w ogóle Drops dziś od północy przekimał 6 godzin!
Na raty, a co, ale zawsze!
Tylko z szamą słabo i bez większych chęci (no niby 8 razy, ale trzy razy po dwie, a reszta to 4 do 5 minut), w związku z czym freakuję trochę.
Podatna jestem na przesadne lęki przy niej, a niby to drugie dziecko i większy luz.
N i b y.

Za 2h chustowanie, a ja z wyra nie wyszłam.
Dziecię znów kima (poniekąd).
W domu syf na kółkach.
Obie pozalewane jesteśmy po pępki mlekiem.
Niedziela - dzień święty. ;P
 
Martussa- na stronie poradni laktacyjnej mam napisane " obalamy mity" a tam jedno Pierwszych:

NIEPRAWDĄ JEST, ŻE:
picie dużych ilości płynów ma wpływ na ilość mleka produkowanego przez matkę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry