reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kochana dasz radę , spokojnie. Musisz być cierpliwa i silna. Jak trzeba to awanturę zrób masz do tego prawo!

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie Olo ze spokojem, one będą się tobą opiekować po co się kłócić. Mów im o mężu może pozwolą mu przyjść.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to juz po badaniu. Nie ruszylo sie NIC! Podobno się tak często zdarza.. Odłączają oksytocynę i zostawiają w szpitalu :/ nie tak to mialo wygladac :/

@MajaMaj nie zdazylam zerknac :/ ale w obliczu przerwania akcji moze uda sie urodzic z polozna..

A no i tylko te 10h oksytocyny i skurczow troche wymeczylo :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to juz po badaniu. Nie ruszylo sie NIC! Podobno się tak często zdarza.. Odłączają oksytocynę i zostawiają w szpitalu :/ nie tak to mialo wygladac :/

@MajaMaj nie zdazylam zerknac :/ ale w obliczu przerwania akcji moze uda sie urodzic z polozna..

A no i tylko te 10h oksytocyny i skurczow troche wymeczylo :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteś dzielna , trzymaj się i odpoczywaj.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymaj sie Olo!!!!
Ja przy pierwszym porodzie mialam podobnie tylko mi wody odeszly ale pozatym zero skurczy...podawali oxy i nic i tak parę godzin nic i nagle ruszylo i poszlo raz dwa...ale dwoje sie wynudzilismy ale przez to ze mialam wtedy położna Nas zabrali na salę porodowa i bylismy we dwoje z mężem...

Trzymaj sie...dzielna jesteś...to może odpocznij bo będzie Tobie trochę sil potrzebnych aby Maryske zobaczyć....:):)
 
Odpoczywam i jem ciastki :) jutro pewnie bedzie decyzja co do tego jaka metoda beda wywolywac, bo oksy jak widac nie dziala. Ide pod prysznic [emoji173]

I bardzo Wam dziekuje za wsparcie!!!! [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpoczywam i jem ciastki :) jutro pewnie bedzie decyzja co do tego jaka metoda beda wywolywac, bo oksy jak widac nie dziala. Ide pod prysznic [emoji173]

I bardzo Wam dziekuje za wsparcie!!!! [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
ja mam nadzieję że przyszły tydzień będzie mój, no zobaczymy,a ty gwiazdeczko odpocznij sobie bo jutro ważny dzień [emoji106] nie zapomnij chłopa do domu wysłać bo na tej IP zdrętwienie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam nadzieję że przyszły tydzień będzie mój, no zobaczymy,a ty gwiazdeczko odpocznij sobie bo jutro ważny dzień [emoji106] nie zapomnij chłopa do domu wysłać bo na tej IP zdrętwienie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Ciebie :)
A IP zamknieta, wiec jezdzil samochodem po okolicy, ale już dawno w domu :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Olo32 - trzymaj się!!! Wyśpij się porządnie a rano zagadaj do Maryśki, żeby się zdecydowała rodzić. Tylko spokójnie, żeby się ona nie zestersowała. Trzymam za Was kciuki! Będzie dobrze!
 
Do góry