reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ty to przeciez juz rodzisz to mąż musi byc !!
A Ty sie kiedyś pytałaś czy czuć ruchy przy skurczach czy pomiędzy i co? Czujesz?
Wlasnie sprawdzałam tego bliźniaka i większość źródeł podaje ze od 21.05 ale sa i takie co podają ze 22.05.
Niewazne juz jaki znak, byle wyszla ;)
Skurcze co 2-3 minuty teraz. Jest jazda.
W trakcie skurczu nie czuje ruchow, za to miedzy skurczami tak. Czasem w trakcie jest tak, jakby stope pod zebra wbijala, ale nie wiem, czy to nie skurcz po prostu.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dajesz mała ! A piłka , kąpiel nic nie działa ? Mi rozwarcie poszło po ZZO. Bo też nie chciało nic ruszyć.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak tak czytam o tych waszych porodach to ja z poprzedniego mojego nic nie pamiętam, no tylko tyle że Franek urodził się razem z łożyskiem....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaś, kiedy czytam, jestem coraz solidniej wystraszona, że nie ogarnę właściwego momentu. ;)
A jeżeli nawet trafię na czas do szpitala, to zejdę na zawał ze strachu. :D
Kiedyś się jakoś porodem nie stresowałam, teraz jestem kłębkiem nerwów. :]


@Olo pewnie niebawem znikniesz nam na porodówce. ;)
 
Teraz juz buzia w podkowke. Od 2h czekam na badanie, meza wygonili na izbe przyjec i ma czekac na znak jak mnie na porodowke przeniosa. [emoji47]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo - a kiedy Twoja położna się zjawia?
waraai - luzik arbuzik! Bedzie dobrze, co to dla Ciebie!! Przypomnij sobie Twój "odby
DaWo- one pamiętają bo dopiero co, a ja świeżo po robiłam notatki - mały artykulik popełniłam itp. to mam wgląd :-)
 
Jak mi oxytocyne podłączyli przy porodzie z Marysia to po 10 min dostałam takich boli krzyżowych, że koniec świata. I to co 3 min. Później było tylko gorzej. Modlę się aby jutro była bardziej przyjemna
 
reklama
@Karlik nie zjawia sie, bo od poczatku mowila, ze 21go nie moze, bo ma komunie chrzesnicy. Tak wiec pozostalo mi standardowe rodzenie. Ta moja polozna sie przez tel ze mna kontaktuje..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry