reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Nawet przez chwile myslalam o naturalnych metodach mezowych ;)
Ale zalozyli mi ten cewnik foleya i mi sie dynda miedzy nogami [emoji23] licze na to, ze on zrobi robote.

DaWo, pewnie by bylo tak jak mowisz, ale z drugiej strony, gdyby sie jednak okazalo, ze ten spadek tetna nie byl jednorazowy, to lepiej byc pod opieka lekarzy.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
martussa - strasznie dużo tego cyca chce, a może ona chce ppo prostu ukojenia? nie jedzenia? MOże traktuje Cię jako smoczek - he he
waraai- straszysz kobieto ale wszelkie opisy które czytam wskazują że to mogło się dziać przy moich zaparciach juuż od dawien dawna a teraz się ujawniło....zobaczymy - albo na porodówce albo w śr u gin.
Olo -szkoda że w ogóle Cię trzymają ale może wykurzą Marysię - dobrze że sie wyspałaś :-)
**************
Ja się dziś odwaliłam jak lala nawet rajstopki wcisnęłam ( bo u mnie chłodno - ponure 11 stopni) i pojechaliśmy na komunię do kościoła. Tyle znajomych.... i wszyscy - Ty jeszcze w całości??
...no ja też nie przypuszczałam być 21.05 w całości!!
 
reklama
Ja sobie chodze z tym dyndajlem miedzy nogami, skurcze sa i to mocne, wiec moze ruszy.. Maz zaraz wietnamskie jedzonko przyniesie :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Zjadłabym no i urodziła bym też [emoji75]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry