reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Śniło mi sie dzis ze wszystkie byłyśmy na jednej sali przedporodowej. Spałyśmy tam i nasi faceci byli z nami i chrapali!! Lekar mowil nam ze jak chcemy urodzić to nie możemy spac na miękkim materacu i 4 dni z rzędu uprawiać przytulanki i wtedy samo pójdzie

Odpoczęłam w nocy. Kręgosłup sie zregenerował bo wczoraj dałam mu popalić. Wczoraj miałam dzien opadnięcia z sił.
Warai- współczuje tych skurczy a masz jeszcze umówiona wizytę do gin? Na kiedy?
Olo- ja juz powinnam chyba z ciastami dać spokój- dobijam do 14kg na +...
Martussa- jakie ciastka upieczesz dla mamy karmiącej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Śniło konsole dzis ze wszystkie byłyśmy na jednej sali przedporodowej. Spałyśmy tam i nasi faceci byli z nami i chrapali!! Lekar mowil nam ze jak chcemy urodzić to nie możemy spac na miękkim materacu i 4 dni z rzędu uprawiać przytulanki i wtedy samo pójdzie

Odpoczęłam w nocy. Kręgosłup sie zregenerował bo wczoraj dałam mu popalić. Wczoraj miałam dzien opadnięcia z sił.
Warai- współczuje tych skurczy a masz jeszcze umówiona wizytę do gin? Na kiedy?
Olo- ja juz powinnam chyba z ciastami dać spokój- dobijam do 14kg na +...
Martussa- jakie ciastka upieczesz dla mamy karmiącej?
Karliczku - owsiane najpewniej, z sezamem... Bez kakao i nutelli chociaż te najlepsze... ech :)

Dla mam karmiących i dużo pijących polecam rozważyć zakup:
Link do: Brita, fill & go, butelka filtrująca wodę, 1 szt., nr kat. 235313 - Internetowa drogeria Rossmann - Zakupy online

Wczoraj Małż mi sprawił, wlewam kranówkę i chleję, będzie mniej plastikowych butelek, bo wypijam ze 3 l wody dobowo jak nie więcej :)
 
Cześć dziewczęta!
Słaba noc za mną :/ Wieczorem w końcu przytulanie z mężem po..hm.. bardzo długiej przerwie. I wiecie co? Po seksie od razu skurcz! U MĘŻA W NODZE!!!! Czyli działa, tylko kurna nie w tę stronę no :/
Potem w nocy miałam dosyć spore te bóle jakby okresowe i myślałam, że to już. I że dobrze, że ciastki upiekłam, to wezmę na porodówkę. I nic. Względnie się uspokoiły, ale nie wyspałam się strasznie. Jestem zombiaczkiem dziś :/

@waraai bądź czujna jak ważka! Jak Tomee Lee Jones w Ściganym! ;)

@Karlik pewnie też powinnam dać spokój, bo niby w ostatnim miesiącu już się nie powinno przybierać, a ja chyba odrabiam chudnięcie z początku ciąży. Nie wchodzę już na wagę, bo tylko się wkurzam. A jem tak samo jak wcześniej (wcześniej też były ciastki). Może faktycznie jestem higroskopijna i wchłaniam wodę z powietrza? ;)

@Martussa82 kakao nie można bo alergen, si? Muszę zacząć zbierać informacje na temat karmienia, bo kiedyś w końcu ta Maryśka wyjdzie no! Dziś, na imieniny byłoby idealnie ;)
 
Dzień dobry!
I wyszło tak, że ja teraz za wami nie nadążam :)
Wczoraj z Młodym byliśmy na drugim końcu Wa-wy kupić chustę do noszenia. Przeszłam szczegółowy instruktarz na lalce, teraz trzeba na dziecku poćwiczyć wiązanie. Byliśmy też na normalnym już spacerku i sushi.. o matko, jak mi to sushi smakowało :D do dzisiaj nie stwierdziłam u syna żadnych negatywnych objawów więc chyba mu nie szkodzi :)
Teraz śpi z mamą na łóżku bo mamy dzień leniucha. W nocy chyba urodziłam jakieśresztki łożyska itak się wystrachałam, że leżę plackiem od tej 2 w nocy a mąż wszystko wokół nas ogarnia. Nie uśmiecha mi się teraz wracać do szpitala na drugie czyszczenie :\

@Gabiś - gratulacje!! Długaśna ta Twoja córa, będzie wysoką panną :) nieźle Cię tam wymęczyli, ale najważniejsze że już jesteście razem zdrowi i szczęśliwi :)

@*Ula* - ja nie zasłaniam okien. W nocy to wogóle świecę światło, żeby widzieć kogo przewijam :p Młody się do tego przyzwycził i tylko mąż marudzi że nie może spać przy świetle. Pytałam o to też pediatrę i nie miała żadnych zastrzeżeń. Oczywiście jak słońce ostro daje to Małego osłaniam tak, żeby w oczy mu nie świeciło.
 
Dla mam karmiących i dużo pijących polecam rozważyć zakup:
Link do: Brita, fill & go, butelka filtrująca wodę, 1 szt., nr kat. 235313 - Internetowa drogeria Rossmann - Zakupy online

Wczoraj Małż mi sprawił, wlewam kranówkę i chleję, będzie mniej plastikowych butelek, bo wypijam ze 3 l wody dobowo jak nie więcej :)

Syn ma taką do szkoły i to NAJLEPSZY ZAKUP EVER!!
Wodę ma na bieżąco. Ile zapragnie. Nie musi codziennie targać plastikowych butelek z kupną mineralką.
Ja do szpitala biorę taką samą. :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeczytałam dziś na IG, że jedna z dziewcząt, które śledzę (z mojego miasta zresztą, parentingowa blogerka) urodziła wczoraj drugie dziecko. I wszystko cacy, ale całość zajęła jej 6 godzin od pierwszych skurczy!
O 14 skurcze, po 18 szpital, chwilę po 20 dziecko.

Do stu diabłów. Ja to na pewno przeoczę teraz. [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przeczytałam dziś na IG, że jedna z dziewcząt, które śledzę (z mojego miasta zresztą, parentingowa blogerka) urodziła wczoraj drugie dziecko. I wszystko cacy, ale całość zajęła jej 6 godzin od pierwszych skurczy!
O 14 skurcze, po 18 szpital, chwilę po 20 dziecko.

Do stu diabłów. Ja to na pewno przeoczę teraz. [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bo to się trzeba do bloga dostosować, pisanie o skręcaniu i wykręcaniu na 2dni przed i 5godzin jęków i steków, oraz sraniu i zyganiu to mało blogerskie, trzeba wszystko załatwić książkowo tak żeby ładnie opisać.... Tym się nie kieruj... Ja też miałam taki blog oczekując@pl ale tam za zły komentarz zablokowali mnie[emoji36] blog blogiem,a życie życiem, one mają poród opisany ledwo zajdą w ciążę [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Olo rozbawiłaś mnie do łez tym skurczem w nodze męża :D Może niejasno określiłaś swoje oczekiwania tuż przed? :p

A powiedzcie mi, czy u Was w szpitalu pobierane są opłaty za KTG? Bo ja zostałam właśnie uświadomionia, że w mojej mieścinie idąc na IP na KTG bez skierowania, tak sobie z ulicy jak chcę sprawdzić, czy wszystko jest ok to muszę zapłacić :errr: I tak trochę jestem w szoku... Jak to u Was wygląda?
 
Olo sto lat sto lat[emoji513][emoji485][emoji484][emoji483], żeby nie to że w kolejce jesteś za mną to bym życzyła porodu na imieniny [emoji13][emoji12][emoji12]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olo- jak to nie powinno się przybierać w ostatnim miesiącu?? Ja właśnie w ostatnim jestem dodatkowo prawie 2 na plus. Ale nic to - właśnie zjadłam pół drożdżowego placka z powidłami zagryzając truskawkami. Niech sie dzieje wola nieba - może żarciem go wypchnę! Skurcz męża cudo historia. Zastosuj rade lekarza z mojego snu - 4 razy sex i będzie poród.
martussa, waraai - Ta butelka tylko online czy stacjonarnie też? Czy nie potrzeba przy karmieniu dostarczyć trochę minerałów. Bo jednak kranówa ich nie posiada at all. My w domu tez kranówę całe lato w dzbanku z mięta i cytryna uskuteczniamy ale teraz jednak piję mineralną ( cisowianka lub nałęczowianka żeby niskosodowa była przy karmieniu). Ta butelka tylko online czy stacjonarnie też?
Pytam, bo mój kolega mając kamienie nerkowe pił tak dużo źródlanej wody że zemdlał z powodu wypłukania minerałów z organizmu!
mamaAWR- jak przyjdzie położna środowiskowa to jej pokaż to co z Ciebie wyleciało. A jak będziesz leżeć duzo to nie dasz szansy grawitacji żeby się oczyściło do końca :-)
Marta&Hania - u mnie w szpitalu nawet nie ma porodówki :-) więc nie wiem. Ja nie chodzę na ktg bo bym musiała jeździć ze 20 km wiec czekam tylko na poród.


byłam z tymi bąblami u lekarza - to pewnie barsz sosnowskiego mnie załatwił. Mam jakąś maść i mam smarowac żeby przyspieszyć gojenie.
 
Do góry