reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Koniczyna05, najważniejsze ze jesteście juz razem i wszystko dobrze. Buziaki dla nowego obywatela:)

Dziś znów wiosna za oknem wiec oprócz prania na taras wystawiam dzis moje dzieci i te większe i te małe ;)

Milego dnia...:)
 
reklama
W czw zostałam przyjęta na odział na pt miałam zaplanowa cc ale na ktg pisały się skurcze ok 17 zaczęło tetno spadać i skurcze były co 10 minut (wogole ich nie czułam) ok 17 30 poszłam na poródowke, tetno nadal spadało i szybka akcja przyszedł anestezjolog i mnie cieli
To miałaś dużo szczęścia jednym słowem że akurat w ten dzień Was przyjęli na oddział. Jednak gdzieś Bóg nad nami czuwa :)
Karlik Wiem wiem same Julki i Oliwki w koło :) u nas tak samo dlatego będzie Klaudia. Sąsiadka urodziła przedwczoraj i miałbyc chłopiec a urodziła się dziewczynka. Ja nie wiem, że jeszcze mylą się w tych czasach :)
A tak w ogóle dzień dobry. Obudziłam się z bólem gardła i mnie męczy. Przez całą ciąże nawet przeziebiona nie byłam i co na koniec coś się przyplata? :( jakieś dobre sposoby domowe?
DaWo To są wszystkie Twoje rzeczy dla maluszka? Bo tak porównuję ile ja nam tego to jakaś 1/3 tego co ja mam. I jeszcze się zastanawiam czy wszystkiego mi wystarczy :) przypominam że to pierwsze moje dziecko ;) tak na usprawiedliwienie ;)
 
@Koniczyna05 - dobrze, że lekarze szybko zareagowali i masz już synka obok siebie. Jak się czujecie oboje? Udało się ładnie przystawić do piersi czy karmisz z butelki?
 
Martussa, napisz coś bo ciotki się martwią...
Co do imienia to ja akurat zupełnie inaczej niż Karlik- nie lubię jak zbyt dużo można z nim zrobić. Sama mam takie imię i nieraz byłam przez to w kłopotliwej sytuacji ;)
Takie sytuacje jak u koniczyny spędzają mi sen z powiek .... Przecież ja też wiem czy tętno nie spada, a KTG raz w tygodniu tego nie wychwyci. Stresuje mnie ta końcówka.
 
Co do KTG, na ostatniej wizycie lekarz powiedziała mi, że robi się wg ustawy/zaleceń po 40tc.

Wcześniej mogę robić u położnej, czy gdzie tam chcę.

Zatem pewnie zrobią mi dopiero w trakcie porodu. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To miałaś dużo szczęścia jednym słowem że akurat w ten dzień Was przyjęli na oddział. Jednak gdzieś Bóg nad nami czuwa :)
Karlik Wiem wiem same Julki i Oliwki w koło :) u nas tak samo dlatego będzie Klaudia. Sąsiadka urodziła przedwczoraj i miałbyc chłopiec a urodziła się dziewczynka. Ja nie wiem, że jeszcze mylą się w tych czasach :)
A tak w ogóle dzień dobry. Obudziłam się z bólem gardła i mnie męczy. Przez całą ciąże nawet przeziebiona nie byłam i co na koniec coś się przyplata? :( jakieś dobre sposoby domowe?
DaWo To są wszystkie Twoje rzeczy dla maluszka? Bo tak porównuję ile ja nam tego to jakaś 1/3 tego co ja mam. I jeszcze się zastanawiam czy wszystkiego mi wystarczy :) przypominam że to pierwsze moje dziecko ;) tak na usprawiedliwienie ;)
Hej[emoji3]to wszystko co mam 0-3miesiaca i myślę że to bardzo dużo, bo ile takie maleństwo potrzebuję, a zobaczysz że będą takie rzeczy co nawet nie zdążysz założyć,a jeszcze przyniesie rodzina( mam nadzieję że rozmiary większe będą), ta szafa też nie jest taka mała, w trzech rzędach jest układane, starczy, a przecież jest pralka i moja mama,z takim zestawem ubrań z dołu nie zobaczę bo na bieżąco będą uzupełniane[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Waraai, masz rację, normalnie nie robi się wcześniej. Ja dostałam skierowanie ze względu na cukrzycę ciążową i szczerze nienawidzę tego badania. Byłam na razie 2 razy i za każdym razem początki źle się zapisywały, albo w ogóle ginął sygnał, albo moje tętno się pisało. Koniec końców zamiast trwać 20 minut to trwało ponad godzinę. A ja przez ten czas szalałam z niepokoju, że pewnie coś jest nie tak. Potem jeszcze kilka h trzeba poczekać aż lekarz rzuci okiem na wyniki- kolejne godziny w nerwach, no nie lubię i już! Jeśli do poniedziałku nie urodzę, to pewnie będę już codziennie jeździć na KTG.
Milkaklaudia- Ty masz pierwsze dziecko, to jeszcze Cię to jakoś tłumaczy z tą ilością. Ja będę miała czwarte, a mam tyle ciuchów, że jestem pewna że większości nawet nie wyjmę z komody! Na dodatek jeszcze mam miliony sukieneczek i innych falbanek, które są po prostu niewygodne przy takich maluszkach. A ja z natury jestem bardzo praktyczna więc pewnie skończy się na kilku ulubionych bodziakach i pajacach, a resztę przekażę za kilka miesięcy koleżankom.
 
Narazie mały jest w noworodka ch bo wymiotuje zachlysnal się wodami plodowymi i ma kroplowke
ogólnie nie karmie mam laktator ale mleko nie chce płynąć nie wiecie może jak pobudzic laktacje oprócz laktatora i herbatek ogólnie dobrze się czuje rana boli ale znośnie, najgorsze ze mały nie może być przy mnie
Zalecenia z ktg okropne jak bym miała czekać to nie wiem co by było dobrze ze lekarz miał rękę na pulsie do terminu zostało przecież kilka dni
 
Ktg zależy też jaka położna robi jak jeździłam do przychodni to zawsze kilka minut i było a w szpitalu w przychodni masakra po pół godz jak nie dłużej zawsze tetno uciekalo i było dlugo na oddziale tez super szybciutko bo robili mi w czw 3 razy
 
reklama
Kiedy on się tymi wodami zachłysnął? Ja myślałam, że takie rzeczy to tylko podczas sn się zdarzają. Dobrze, że szybko zareagowali! Gdzie Ty jesteś koniczyna, w jakim mieście?
 
Do góry