reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mi osobiście podoba się jeszcze imię Marianna. Ale mogę sobie tylko pofantazjowac [emoji41] .
Na podwórku słyszę jeszcze o Róży i Jozefince (dwie siostry) a ich brat to Ignacy :)

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje córki mówiły że jakby były bliźniaki to one chcą Emilkę.
A ja bym może myślała o Zosi albo może o Tosi :-)
 
@Koniczyna05 fantastyczna wiadomość! :)
Jak odpoczniesz, daj znać co tam u Was. :)

@Karlik hahahah, mam tak samo!! Zasuwałam dziś 5 godzin z buta po mieście, po sklepach, tramwajami i nawet plecy mnie nie bolą. ABSOLUTNIE tego nie rozumiem. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
My się nie zastanawialiśmy nad imieniem w sumie. Tymczasem mamy roboczo, ale pewnie tak zostanie.
Ogólnie nie mam ciśnienia na jakieś szczególne (a to nam się kojarzy z fajną postacią z ulubionej animacji :p).

@MajaMaj oba imiona są ładne. Ja wybrałabym takie, które Ci "bardziej brzmi". Dźwięczniej i dla ucha i dla Twojego środka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry