reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry :) sen znów powrócił od 23 do, 9 rano :) moja przyjaciółka dziś urodziła i się tak popłakałam jakbym to ja urodziła :) nasi faceci sie chyba zgadali bo między naszym terminami był tylko tydzień różnicy.

Jak ja się cieszę że firma mi pieniądze wypłaca a nie ZUS bo ile to nerwów a pieniądze zawsze potrzebne są..

MamaAWR nie daj się w tym szpitalu bo co oni wyprawiaja. Może trafiła się jakaś sierota co krwi nie umie dziecku pobrać.. Daj znać co wyszło z tym i wynikami.
 
Witam się i ja
MamaAWR aż włos na glowie się jezy co oni wyprawiaja w tych szpitalach,
Gabis u mnie tez oznak porodu brak dziś termin z usg, coś czuję że nie urodze do czwartku i mnie wezmą na ten oddział, już sama nie wiem co lepsze czy sn czy cc jak dziecko duże
 
Cześć dziewczyny;)

MamaAWR nie daj się, przecież to jest nieludzkie traktowanie maleństwa, niech się same tak kłują co 5 minut...

Miałyście albo macie problem z rwą kulszowa (tak mi się wydaje że to raczej ona) jak tylko młoda postanowi przekręcić głowę to nie dość że mi się o spojenie obija to jeszcze paraliżuje mi nogi - od lędźwi przez udo, łydkę aż po piętę:hmm: zamiast robić obiad i piec drożdżówkę to non stop siadam bo na stojąco nie wyrobie:hmm:
 
@Marysia787 mnie czasem też łapie taki ból, ale ogranicza się tylko od pośladka. Taką prawdziwą rwę miałam przy przepuklinie kręgosłupa, wtedy dochodziła aż do kostki. Oszczędzaj się, już niewiele zostało :)
 
Jejku, MamaAWR- gdzie takie traktowanie? Każdemu dziecku rutynowo robi się morfo czy tylko jak coś ich niepokoi? Nie pamiętam czy moim chłopakom coś pobierali...
Ja też dziś byłam w laboratorium na ostatnim pobraniu, jutro odbiorę wyniki i właściwie to jestem gotowa żeby rodzić. Dzisiaj w nocy też miałam skurcze, ale to takie nawet przyjemne więc nie nastawiam się na poród. Jak rozmawiałam z lekarzem na IP o tej pełni to mówił, że znowu będą tłumy jak co miesiąc więc widocznie jakiś wpływ to ma, pewnie najbardziej na te z bliskim terminem. Ja w poprzedniej ciąży miałam jeszcze tydzień do tp, ale w noc pełni odeszły wody (oczywiście innych oznak porodu brak). Ciekawe czy i tym razem będzie powtórka.
U nas obecnie słoneczko, ale 2h temu padał grad więc tego ten... taka oto piękna wiosna! Miłego dnia dziewczynki!
 
Cześć dziewczyny;)

MamaAWR nie daj się, przecież to jest nieludzkie traktowanie maleństwa, niech się same tak kłują co 5 minut...

Miałyście albo macie problem z rwą kulszowa (tak mi się wydaje że to raczej ona) jak tylko młoda postanowi przekręcić głowę to nie dość że mi się o spojenie obija to jeszcze paraliżuje mi nogi - od lędźwi przez udo, łydkę aż po piętę:hmm: zamiast robić obiad i piec drożdżówkę to non stop siadam bo na stojąco nie wyrobie:hmm:
Hej hej księżniczki [emoji3] mi prawą stronę ale w biodrze coś kręci czasami to stoję bez ruchu jakbym nie tak chciała dać krok to mnie przyblokuje a i wstawić czy przekręcić się jest ciężko.
Jestem po wizycie: mała na 100%
Wody dużo, szyjka ok(cokolwiek to znaczy), rozwarcie na 1cm, waga 3700. No i ginekolog twierdzi że to kwestia tygodnia [emoji40][emoji44][emoji29][emoji33]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć! :)

Jestem po wizycie u gina i mam decyzję od kardio.
Mogę rodzić SN. :D
Ale całą akcję mam być podpięta do EKG i po porodzie też (po porodzie zresztą mam się zgłosić do szpitala kardiologicznego, bo chcą mi znowu naprawiać to moje serducho).
Gin mówi, że z kardiologii ściągną dla mnie sprzęt na porodówkę i będą monitorować (gin jest z tego szpitala, w którym mam rodzić).

Szyjka ma jakieś 2cm teraz po tych trzech tygodniach! A miała półtorej.
Rozwarcie na 0,5cm.
Mam odstawić i magnez i No-spę (nie urodzę z dnia na dzień ;) ale mogę i spokojnie doczekać do terminu, albo wcześniej - tutaj już natura).

Ja ważę 59,7kg i przytyłam pół kilo. Aż się zmartwiłam, że tak mało! Za to panna w ciągu miesiąca prawie kilogram i waży 2998g. :)
Wszystko z nią spoko.

Zaczynam żyć!
Witaj maju! :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A ja jak rasowa ciezarna w 9 miesiacu, rozpakowałam torbę szpitalną i zapakowałam jeszcze raz. I słusznie bo okazało się że zapomniałam o podstawach czyli szczoteczka do zębów i pasta [emoji16]. Gupia ja gupia [emoji12].
Dziś mam nadzieję że stresuje się samym faktem że mąż daleko i dziecko w szkole bo mam czyszczenie od samego rana i głodu nie czuję. Zmusiłam się do śniadania i już mi się nie chce zmuszać. Nie rodzę dziś i koniec !

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MajaMaj to do mnie chyba jeszcze grad nie doszedł i ładnie świeci słonko. Myślałam nawet o posiedzeniu na balkonie, ale chyba zabiorę się za rozpracowywanie fotelika samochodowego ;)

@waraai świetnie wieści!!!

@Lalamido zrobiłam to samo ostatnio z torbą dla małej - głównie z powodu podmianki ubranek do szpitala, bo stwierdziłam, że wezmę te pięknoty co przyszły z Mothercare ;)

Mam dokumentację z Medicoveru! Zaraz będę słała do ZUSu kochanego <3
 
Do góry