reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Olo32 mnie ZUS nie wypłacał przez dwa miesiące. ;)
Bo - coś tam sobie wymyślali.
W Wielki Piątek dostałam w końcu przelew od tej paskudnej instytucji.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tak się w poprzedniej ciąży bujalam z ZUS em, coś tam się im nie zgadzało (chyba adres inny miałam pobytu i inny w meldunku czy jakoś tak). Dobrze, że ta kasa nie była mi niezbędna bo opóźnienie było chyba ze 4 miesiące zanim wszystko wyjaśnili.
 
Ej serio tylko ich pozwac za uszczerbek na zdrowiu psychicznym! Na szczescie tez nie jestem w sytuacji, ze ta kasa jest mi niezbedna, ale z drugiej strony sie nalezy i dupa..


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Melduję sie po tragicznym dniu. Wciąż jeszcze w szpitalu. Młody ma problemy z płytkami krwi i zostawiają nas na obserwację.
A akcja dzisiaj zaczęła się już przy pierwszym porannym karmieniu, coś koło 7. Przyleciała położna że ona musi krew pobrać, już natychmiast i musiałam na siłę młodego od cycka odciągnąć. Po 30 min ta sama położna,żew próbce krwi był skrzep i ona musi drugi raz pobrać. Młody już był nakarmiony więc dałam. Nie mija 10 min od pobrania, przylatuje pinda znowu i mówi zew laboratorium próbówki się nie podobają i znowu muszą pobrać. serce mi sie kraje bo na tych malutkich raczkach juz tylko dziury po w kłuciach, ale co robić, morfologia jest ważna. Ale jak po kolejnych 10 min znowu przyszła, tym razem inna położna to już wyjechałam do niej, że dziecka nie dam. Noż kur... ile razy można krew pobierać!!! Do zwykłej morfologii.. jakim konowałem trzeba być ze znieczulicą, żeby tak dziecko maltretować. Potem już poszło lawinowo. Jak tylko młodego przystawiłam to albo obchód (jeden, drugi) albo badanie albo ważenie. Dziecko mi się tak zestresowało ze cycka to już teraz z ust nie wypuszcza a śpi max 15 min i budzi się z płaczem. Ciężka noc nas czeka a jutro znowu morfologia...
Być może następny wpis zrobię już z kryminału bo jak znów odwalą taki nr to kogoś zamorduję jak nic!
 
Dzień dobry :-)

Gdzie są wszystkie ranne ptaszki?
Ja byłam na pobraniu krwi, więc już w domku. Noc przespana w miarę dobrze tylko z 1 siku, ale za to z koszmarami...
Oznak porodu nie ma....się nie doczekam coruni....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MajMaj- oooo pełnia.... nawet nie wiedziałam. No to może marzenie mojej córki żeby brat się urodził 10tego się spełni :-) byle nie 11.05 bo mój mąż ma wizytę u ortodonty na którą czekał 5 miesięcy ( prywatny gabinet :-))
mamaAWR- faktycznie znieczulica! Trzymajcie się tam dzielnie i daj znać jak wyniki.
Olo- zasiłek cofają jak masz w L4 napisaną ta cyferkę która oznacza, że musisz leżeć a oni przychodzą do domu i Ciebie tam nie ma.

Ja ostatnio źle śpię. Dziś co 2 godziny oczy jak 5 zł. Ale za to cieszy mnie fakt zakończenia 37 tygodni więc niniejszym ogłaszam, że wszystkie szyjkowe mamy majowe donosiły swe ciąże :-)
Teraz prysznic i szykuję się powoli na wyjście ku odwłosieniu mego bikini - mam nadzieję, że nie urodzę z bólu :-))

miłego mroźnego dnia - u mnie dziś 2 stopnie + ale słoneczko i od niedzieli nie pada, a jak u Was?
 
Witam się i ja :) dzisiaj o 14.00 wizyta... i zobaczymy czy jest szansa na poród do weekendu :)

@mamaAWR no nie do pomyślenia! pamiętaj, że tylko spokój nas uratuje, a mały podje z cyca i na pewno wszystko się unormuje i wyniki będą książkowe.

Też nie pada ;p
 
@mamaAWR dzizas, strasznie go wymeczyli.. Na Zelaznej takie rewelacje? :(

@Karlik mam nadzieje, ze az tak w tym l4 babka nie pochrzanila, chociaz kto ja tam wie.. Medicover juz przygotowal dokumentacje, maz dzis odbierze i bede mogla wyslac skany do zusu.

Melduje nierozpakowanie przez noc ;) chociaz wieczorem znow cmilo w podbrzuszu.

Milego dnia!

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień doberek :)!
Mnie też wczoraj wieczorem ćmił okresowo brzuch ale cisza puki co. Dziś nie mam czasu na rodzenie bo Padre wyjechał i wróci dopiero ok 21, więc muszę zawieźć i odebrać nr 2 że szkoły (ja mając 5 lat zasuwałam do przedszkola na swoim niebieskim rowerku a teraz przyszły czasy że wszędzie trzeba wozic, zaprowadzac bo strach puścić samego) i jeszcze mam fryzjera ;) co by się zblondzić i obciapać
[emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry