reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

I już po wizycie. Wszystko w normie, AFI: 17, gigant waży 2900 - wdał się jednak w matkę na szczęście, co mi daje jakąś nadzieję na łatwy poród :) Tatuś ma 2m wzrostu i waży 90 kg _-_ Lekarz stwierdził też, że "ma dobrze poukładane w głowie", ale ja myślę, że to się okaże dopiero za jakieś 18 lat :D

Każda ciężarna powinna mieć usg w domu!! Żeby codziennie zaglądać do brzucha :D:D
Jak dla mnie to by się przydał taki suwaczek w brzuchu. Żeby małego wyciągnąć, pobawić się z nim i włożyć do środka na karmienie. Może kiedyś się doczekamy takiej technologi. Skoro jest już zapłodnienie pozaustrojowe, to może będzie pozaustrojowa ciąża :D

@*Ula* - witamy wśród majówek :)

Co do golenia to ja swojemu ślubnemu aż tak nie ufam :p Mam magiczne lusterko i wyczyniam istne akrobacje pod prysznicem, niestety czasem przypłacone krwawymi ofiarami :(
 
reklama
@Monia8333 - u mnie na szkole rodzenia położne skłaniały się do tej drugiej opcji: jeść wszystko i dopiero jak widzimy po reakcji dziecka, że coś ewidentnie szkodzi to wtedy eliminować. Myślę, że to jest zdrowe podejście. Po co się już na wstępie katować, jeśli nie ma żadnych jednoznacznych dowodów na to, że to, co jemy szkodzi dziecku.
Miejmy trochę litości dla siebie :)
 
I już po wizycie. Wszystko w normie, AFI: 17, gigant waży 2900 - wdał się jednak w matkę na szczęście, co mi daje jakąś nadzieję na łatwy poród :) Tatuś ma 2m wzrostu i waży 90 kg _-_ Lekarz stwierdził też, że "ma dobrze poukładane w głowie", ale ja myślę, że to się okaże dopiero za jakieś 18 lat :D


Jak dla mnie to by się przydał taki suwaczek w brzuchu. Żeby małego wyciągnąć, pobawić się z nim i włożyć do środka na karmienie. Może kiedyś się doczekamy takiej technologi. Skoro jest już zapłodnienie pozaustrojowe, to może będzie pozaustrojowa ciąża :D

@*Ula* - witamy wśród majówek :)

Co do golenia to ja swojemu ślubnemu aż tak nie ufam [emoji14] Mam magiczne lusterko i wyczyniam istne akrobacje pod prysznicem, niestety czasem przypłacone krwawymi ofiarami :(
1493198520-aaaaaa.jpeg



Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Monia8333 - u mnie na szkole rodzenia położne skłaniały się do tej drugiej opcji: jeść wszystko i dopiero jak widzimy po reakcji dziecka, że coś ewidentnie szkodzi to wtedy eliminować. Myślę, że to jest zdrowe podejście. Po co się już na wstępie katować, jeśli nie ma żadnych jednoznacznych dowodów na to, że to, co jemy szkodzi dziecku.
Miejmy trochę litości dla siebie :)

dobrze powiedziane;) nasze dzieciaczki juz od dłuższego czasu przyzwyczajaly się do tego co jemu, może w mniej inwazyjny sposób ale jakieś tam smaki poznały i pewnie swoje preferencje juz maja;) dlatego czemu mam się katowac ryżem z gotowanym kurczakiem... Wszystko jet dla ludzi w odpowiednich ilościach...a w trakcie się zobaczy czego mała nie toleruje i po czym ma problemy...
 
@Marysia787 i @mamaAWR i ja się skłaniam ku temu. To dość logiczne podejście do tematu.
Jak się okaże, że mi Adi płacze po każdym posiłku, to zrobię sobie restrykcyjną dietę, ale jeśli ja będę normalnie jadła, a on nie będzie protestował, to mi w to graj :)

@DaWo wygląda to przerażająco... Ale faktycznie, za kilkanaście lat może być rozwiązaniem problemu z niedonoszonymi ciążami albo wybawieniem dla tych mam, które nie mają szans na zdrową ciążę ze względu na swoją macice (zrosty, problemy z zagnieżdżeniem się zarodka itd.)
 
Hej dziewczyny i ja witam ☺

Mam do Was pytanie okolo 30 tyg jak kladlam sie na plecach to czulam jak mi nad pepkiem robi sie twardy brzuch itd a teraz 37 tydz sie zaczal a ja nie wiem wogole co to skurcze przepowiadajace czyzby nie wystepowaly moglbyscie je jakos opisac ☺
I dzis jedna pisala ze sie odkorkowala jak moge spytac jak czop wygladal chodzi o kolor i ilosc ☺
Dziekuje za odpowiedz
 
reklama
Do góry