reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Waraai, wiem że musisz zdjąć ten holter ale nie chcę straszyć ale chyba pora położyć się i odpoczywać bo wyladujesz w szpitalu....a po Nospie minęły skurcze ?

Zwolnienia ja zawsze wysyłam poleconym priorytetem bo główna siedziba firmy w innej miejscowości.
 
reklama
Trudno powiedzieć, czy po Nos-pie, czy same z siebie - dobrze, że tymczasem spokój. ;)

Po powrocie od razu ląduję w łóżku, jednak zejdzie mi sporo deptania w mieście, niestety.
No i obiad trzeba zrobić..

;)
 
Dzień dobry!
Przespałam takie ważne wydarzenie..

@Klaudia_i_nikodem - mam nadzieję, że u Was już po strachu i bólu i śpicie sobie już w szpitalnej sali we dwójkę cali i zdrowi!

@Martussa82 - daj znać jak będziesz miała jakieś wieści.

Powiedzcie mi dziewczyny. W środę po południu dostałam L4 na wizycie, ale nie mam mocy jechać z nim do pracy. Brzuch ciągle mi się stawia i się zwyczajnie boję. Jak to jakoś inaczej przekazać? Można? Czas mi się chyba kończy.
Możesz wysłać kadrowej skan mailem, a samo zwolnienie poleconym, koniecznie za potwierdzeniem odbioru.
W ogóle to nie wiem czemu ci lekarze nie mogliby już wystawiać e-zwolnień, żeby człowiek nie musiał latać z tymi papierami.
 
Klaudia zazdroszczę Ci i trzymam kciuki żeby poszlo szybko i bez bólu. Mam cichą nadzieję,ze następną na porodowce będę ja chciałabym jutro lub za tydzień w sobotę może synek weźmie to pod uwagę ;) obie torby już spakowane brakuje tylko przesyłki z laktatorem,rozkiem i majtkami poporodowymi,jutro chyba zakupie na wszelki wypadek dodatkowy rożek i majtki a nóż się mały zdecyduje na wyjście wkoncu to 39 tc ;)
Również mam za sobą ciężką noc...położyłam się po 24 i się krecilam,wiercilam,budzilam średnio co godzinę. Miałam iść z rana na morfologie ale tak pada i wieje,ze mi się odechcialo i postanowiłam iść w poniedziałek.
 
waraai- nie pozostaje Ci nic innego jak zakupy na allegro :-) Spokojnie, przyzwyczaisz się do leżenia - brzmisz identycznie jak ja dwa miesiące temu ale dasz radę. To TYLKO niecałe 3 tyg. W pn.8.04 wstaniesz i już. L4 listem poleconym - masz na to 7 dni. Trzymaj się!! obiad musisz zrobić! też wymyśliłaś!!
Martussa- ale dzieło sztuki ten Twój brzuchol! Super

Klaudia - trzymam kciuki!! cieszę sie że to dziś, omija Cię ta uroczystość która nie należy do przyjemnych.
*******************************
ja po wnikliwej wizycie u ordynatora. Stan zapalny mam jak 150 (to swędzenie). odstawić luteinę natychmiast. dostanę za to inne rzeczy :-). (ale pimafucort musze sobie kupić sama ;-))Możliwe, że to też efekt antybiotyku. Dobrze że tu jestem. NIe mam skurczy żadnych, stawiania - ze 3 dziennie, bezbolesne. Odstawiamy powoli kroplówkę z magnezem, przechodzimy na nospę. Jutro usg. Reszta Ok - czyli u mnie bez zmian znaczy świetnie. Dzis lekarz mówi - to już 34 tyg. we wtorek ten sam mówił 34 tyg... to polezy Pani do porodu :-)
Za szybko sie nie dam wypisać ze strachu :-)

miłego dnia i czekamy na wiesci od KLAUDII!
 
@Karlik - że też Ci się musiał jeszcze ten stan zapalny przyplątać.. no, ale dobrze, że w szpitalu jesteś to od razu coś zaradzą.
Powiem Ci na pocieszenie, że u mnie na szkole rodzenia była para, która zniknęła po pierwszych zajęciach i przyszli dopiero na ostatnie już z maleństwem. Urodził się w 34 tygodniu, dwa dni po podaniu sterydów na płucka. Z małym wszystko było ok, urodził się bez komplikacji i normalnie 3go dnia wypisali ich do domu całych i zdrowych.
Więc u Ciebie ten 34 tydzień to też super! Oczywiście mam nadzieję, że wytrzymacie w dwupaku do tego 9go maja chociaż, ale nawet jakby coś, to będzie dobrze :)
 
Klaudia trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie,
Martussa super brzusio,
Milkaklaudia mój maluszek ogólnie jest dużym chłopcem może wcześniej urodzenia bo termin z usg pierwszego wychodzi mi na 9 maja zobaczymy
 
reklama
Do góry