reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A musi być taty[emoji39] przepraszam nie mogłam się powstrzymać [emoji57]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
myślę że nie musi :) położna mówiła że ta substancje, która zawarta jest w spermie, nawet można kupić i kosztuje jakieś 400 zł jak tata nieznany albo płci męskiej poprostu brak. To się uśmiałam :)
Karlik to dla teściowej nie ma co się tak wysilać :) naje się tylko nic nie robiąc a Ty żebyś przez to szybciej nie wylądowała na porodowce bo i wizyta teściowej wtedy pewnie się przedłuży :)
U nas też dziś zimno i pochmurno. Ale miasto musiałam odwiedzić i kupiłam dwa staniki do karmienia - jeden całkiem miękki a drugi na fiszbinach. Miały być tylko miękkie ale te fiszbiny będą na wyjścia bo tak ładnie biust trzymają. Kupiłam w sklepie dla ciężarnych staniki Medeli.
 
reklama
@Karlik - 3 godzinna przerwa w spaniu poprzedniej nocy zrobiła robotę... A do tego kwadrans rozmowy telefonicznej z koleżankami z pracy , które mnie zastępują i maja kontrolę... Miałam potem skurcze z nerwów przez 6 h... Padłam po 22...
Z początkiem września przejęłam stanowisko i trupy w szafach... Spóźniająca się miesiączka - myślałam - to efekt stresu, zmiany wakacyjnego klimatu... Test, szok, niedowierzanie. Trupy w szafach zostały, nie zdążyłam nic zacząć, bo w listopadzie pierwsza kontrola, do której się trzeba było na bieżąco przygotować plus bieżące życie szkoły... A potem wygoniono na L4, teraz następna kontrola, koleżanki w pracy są trzy - dwie wzięły na pół mój etat pedagoga, a trzecia - świeżynka psycholożka, która wskoczyła za mnie na pół etatu (pracowałam wcześniej jako szkolny psycholog w tej samej szkole przez 4 lata) - no nie ma szans, by poznały specyfikę placówki... A moja poprzedniczka od lat gadała, że idzie na emeryturę i tak też pracowała, jakby jej nie było...
A ja nie dałam rady w kwartał uporządkować wszystkiego, tylko najpilniejsze sprawy... Wyrzuty sumienia wczoraj miałam jak cholera - choć wiem, że nie ja zawaliłam, ale jednak... Takie ciężkie przekonanie, że zawiodłam :frown:
Marta Ty zapewne jako dobry psycholog wiesz i nie musimy Ci tłumaczyć że nie powinnaś się zamartwiac :) Ty jesteś teraz w domku potrzebna a koleżanki muszą sobie radzić a znając życie zrobiłaś co mogłaś przed pójściem na L4 więc to już nie Twoje zmartwienie co tam się dzieje. Wiem, ze tak łatwo się mówi ale obiektywnie patrząc masz mieć teraz ważniejsze sprawy na głowie. Spójrz trochę na siebie tylko nie na innych - teraz to wskazane :)
 
Milkaklaudia kupując staniki bralaś rozmiar taki jak masz teraz, czy mniejszy obwód, a miseczkę większą? Bo ja też się przybieram do zakupu i nie wiem jak to jest z tymi rozmiarami po porodzie...:sorry2:
Martussa82 widzę, że u nas nie tylko imię pierwszego dziecka się zgadza i wiek w jakim je urodzimy/urodziłyśmy, ale także wykonywany zawód :tak: Także moja droga wyparcie, pozytywne myślenie i do przodu :D
 
Dziewczyny robilyscie juz wymaz na paciorkowce? Ja odebralam dzis wyniki na szczescie nic nie wychodowali☺
Jeszcze nie, myślę że na wizycie kolejnej mi zrobi czyli za tydzień bo wiem, że ten wynik musimy zabrać ze sobą do szpitala. W sumie chyba wystarczy jak lekarz go wpisze co książeczki ciąży.
I tak trzymaj Martussa82 :)
 
Cześć Dziewczyny ja też robiłam wymaz i czekam na wyniki dziś ostatni dzień z luteina i odstawiam ja słyszałam że obwód pod biustem się zmniejsza ok 5 do 10 cm a miseczka zwiększa o rozmiar
 
reklama
A ja się dzisiaj dziwnie czuję...ciągle mi niedobrze, biegałam rano co chwilę na ubikacje, teraz mi znów jakieś powietrze fruwa w jelitach...oby to tylko jakieś sensacje żołądkowe a nie poród miesiąc przed terminem...:-(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry