reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny robilyscie juz wymaz na paciorkowce? Ja odebralam dzis wyniki na szczescie nic nie wychodowali☺
Ja jutro idę na wizytę i mam mieć robiony wymaz. Zobaczymy co wyjdzie.


Milkaklaudia kupując staniki bralaś rozmiar taki jak masz teraz, czy mniejszy obwód, a miseczkę większą?
Ja w Bradonnie jak zamawiałam to mi panie powiedziały, żeby wziąć mniejszy obwód i taki też zamówiłam. Miał dzisiaj przyjść, ale nikt nie zadzwonił. Jutro będę się upominała o mój stanik :)
 
reklama
Mnie tez zastanawia ten sluz bo dzis znow taka kulka galaretowego sluzu wypadla chyba zaczyna mi sie czop odklejac za tydz dowiem sie czy jeszcze tam jest jak nic wiecej sie nie wydarzy.
 
@Gabiś może maleństwo Ci robi rewolucje w brzuszku :) mi mała tak kopie po żołądku, że jak zjem ciut za dużo to w trybie natychmiastowym mi się cofa (chyba zależy jej na tym żebym już nie tyła ) :)

U mnie wymaz za tydzień w czwartek :)
 
Ja wymaz mam miec robiony za dwa tygodnie na wizycie. To bedzie 37tc. Mam nadzieję, ze Marys do tego czasu nie bedzie myslala nawet o przyjsciu na swiat ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wymaz robiłam we wtorek ale wynik odbiorę za 2tygodnie. Jakaś nerwowa jestem od wczoraj, serce mi wali, pewnie nerwica się dobija.... A mąż chce do Tesco jechać,a ja nie mam przekonania i chęci [emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi sie wydaje że moja Ginka mi ostatnio zapomniała pobrać wymaz bo jak już kończyłam wizytę to mowila żebym Jej przypomniała jak przyjdę odrazu na następnej wizycie...ale ide 19.04 to pobierze...mam nadzieję ze pomimo odstawienia luteiny będzie czas na pobranie wymazu :D

Dziś moj dziecko ma dzień z meczem...już mam dość piłki. ...ale sie robię ekspertem w piłce nożnej. ...:)
 
Do góry