reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Gabiś może maleństwo Ci robi rewolucje w brzuszku :) mi mała tak kopie po żołądku, że jak zjem ciut za dużo to w trybie natychmiastowym mi się cofa (chyba zależy jej na tym żebym już nie tyła ) :)

U mnie wymaz za tydzień w czwartek :)
No moje maleństwo nie lubi określonych potraw i już ich nawet nie jem, bo wiem, że i tak oddam...
Na razie z biegunka spokój, mdli mnie to fakt, ale do wytrzymania.
Wybrałam się wieczorem do Carrefoura i Pepco, ale znów nie mogłam chodzić, to jest takie uczucie jakbym jakiś kamlot miała w podbrzuszu, który z każdym krokiem wciska mi się w kręgosłup...

Ja wymaz będę mieć pobierany na wizycie 19tego.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milkaklaudia kupując staniki bralaś rozmiar taki jak masz teraz, czy mniejszy obwód, a miseczkę większą? Bo ja też się przybieram do zakupu i nie wiem jak to jest z tymi rozmiarami po porodzie...:sorry2:
Martussa82 widzę, że u nas nie tylko imię pierwszego dziecka się zgadza i wiek w jakim je urodzimy/urodziłyśmy, ale także wykonywany zawód :tak: Także moja droga wyparcie, pozytywne myślenie i do przodu :D
Brałam taki żeby teraz pasował. Tam gdzie jest zapięcie z tyłu jest możliwość regulacji aż na 4 zapinki w obwodzie. Także jakieś 5 cm można regulować.
 
@myszkax33 - na to wychodzi :) tylko się cieszyć, że tak szybko dostałaś wynik.
Ostatecznie w szpitalu tuż przed porodem też robią (na wszelki wypadek), więc nawet jak któraś z nas nie zdąży wcześniej to nie ma obaw. W szpitalu już o to zadbają. No, chyba, że dotrzemy z główką już między nogami, to wtedy nie będzie sesnu :)
 
Mój lekarz coś dodawał do tego wymazu później to dzielił na szkiełka a na koniec ten 'roztwor' wlal do takiej płytki podobnej do testu ciazowego i wyszła 1 kreska jakby wyszły 2 kreski to znaczy,ze coś jest wyhodowane i wtedy by to kierował gdzieś dalej..
Dałam się namówić mężowi na pizzę,zjadłam półtora kawałka i umieram przez zgage
 
reklama
Ja neoparin biore i mam brac az do wizyty u hematologa za 2 miesiace wiec do konca ciazy i po niej . Mowila tylko zeby przed cesarka 12godz wczesniej nie robic zastrzyku.
 
Do góry