reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ale masz Myszka33 wyczucie u mnie bardzo słonecznie od rana, tylko czekoladek brak ale kwiatki już dostałam od moich Panów....moje dziecko dziś się buntowało ze koleżanką w klasie zaniesienie czekoladki ale jak dam tyle ze dla kolegów starczy tez, inaczej nie zanosi koleżanką.... mały egoista rośnie :(
a zaraz jadę na spotkanie z Panną w brzuchu się spotkać :) zobaczymy ile urosła pannica bo od wczoraj mam taką zgagę ze nie wiem co tam w środku uciska...ale wczoraj dzień fatality co zjadłam to miałam mdłości...
Karlik, ja tez dziś nie spałam, ale ja przez zgagę.... może dziś się wyśpimy...;) zawsze tak sobie mówieę rano jak wstaje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, do mnie dojeżdża - wszystko. ;P


A dziś stuka mi pierwszy rok znajomości z tatą mojej dziewuszki. ;)
W taki trudny do zapomnienia dzień się poznaliśmy. ;P

Natomiast z okazji Dnia Kobiet syn zabiera mnie dziś do kina!
Co prawda na film, którym sam się jara (nie to, żebym ja nie kochała Logana), ale liczy się gest. [emoji12]


Pięknego dnia, kochane!

Rany!
Za rok będę celebrowała ten czas z córką! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miłego dnia kobiet :))
 

Załączniki

  • 17148747_1465292553481316_515626617_o.jpg
    17148747_1465292553481316_515626617_o.jpg
    98,9 KB · Wyświetleń: 60
A jeszcze pytanie. Czy jeśli strasznie ale to strasznie chce mi się pić już miesiąc czasu-piję z 5 litrów dziennie to normalne?? I mam straszne obrzęki stóp i rąk, w ciągu dnia w ogóle nie przechodzą, a nad ranem to palców u rąk nie jestem w stanie zgiąć takie mam spuchnięte i tak mnie bolą. Lekarzowi to zgłaszałam, nic mi na to nie powiedział, a w książeczce ciąży zaznaczył, że nie mam obrzęków...
 
@majówka2017 może czas udać się na konsultację do innego lekarza ? wg mnie objawy są niepokojące...

Przyjmuję życzenia i Wam również życzę wszystkiego co najlepsze na cały rok ! :D
 
majówka - kolezanka tak strasznie puchła w ciąży i też jej nic nie zrobili. Nie miała szans założyć butów ani klapek (zimą).
Podobno picie herbaty z pokrzywy przynosi ulgę na zatrzymanie wody w organizmie ale ja tez bym skonsultowała problem ( może nawet z internistą)

A ja w ramach dnia kobiet rozliczę dziś PIT za 2016 :-) zobaczymy co tam wyjdzie...
 
dzięki :) piję już herbatę z pokrzywą, niestety bez skutku. A mieszczę się tylko w kalosze... które były luźne, a teraz mam wrażenie, że pękną ;p
 
5l wody to raczej za dużo.
Przynajmniej tak powiedział mi urolog, jak wylądowałam u niego z zastojem w nerce z powodu tej rosnącej macicy.
Teraz piję tak 3l plus jakieś zupy, itede.

Opuchlizna może być spowodowana zastojem wody w organiźmie, lub dotyczyć krążenia.

W poniedziałek moja kardiolog wysłała mnie w trybie nagłym na USG Doppler kończyn dolnych (z powodu jednego tylko zakrzepu gdzie indziej ;P), mimo iż nogi mi nie puchną, a o puchnięcie nóg w ciąży pyta mnie Za Każdym Razem.

Skonsultuj to, moim zdaniem.
Lepiej zapobiegać, niż leczyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry