reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Melduje się po wizycie, Mała się nie pokazała nawet z okazji dzisiejszego święta ;) waży już 1832gram wiec rośniemy i poza tym wszystko ok, szyjka stoi w miejscu jedyne co że lejek jest cały czas ale to już pewnie do końca tak zostanie...
 
reklama
majówka - kolezanka tak strasznie puchła w ciąży i też jej nic nie zrobili. Nie miała szans założyć butów ani klapek (zimą).
Podobno picie herbaty z pokrzywy przynosi ulgę na zatrzymanie wody w organizmie ale ja tez bym skonsultowała problem ( może nawet z internistą)

A ja w ramach dnia kobiet rozliczę dziś PIT za 2016 :-) zobaczymy co tam wyjdzie...
Mi wyszło... 40 zł do zwrotu..
 
Czytałam o nich, tylko gdzie je kurde dostać? :)

Melduje się po wizycie, Mała się nie pokazała nawet z okazji dzisiejszego święta ;) waży już 1832gram wiec rośniemy i poza tym wszystko ok, szyjka stoi w miejscu jedyne co że lejek jest cały czas ale to już pewnie do końca tak zostanie...
No to ładnie sobie waży panienka :) Dobrze, że wszystko ok, a z lejkiem pewnie będzie tak, jak piszesz.

Mi wyszło... 40 zł do zwrotu..
Ja muszę dopłacić prawie 900zł i jestem tym załamana :(

Aaaaale są i dobre newsy! Byłam u tego mojego neurochirurga, który mnie operował. Powiedział, że poród sn jest nawet wskazany i że kobiety często wykorzystują ból kręgosłupa, żeby namówić lekarzy do zrobienia im cesarki. Powiedział, że on mi zaświadczenia o tym, że powinnam mieć cc nie wystawi, bo nie ma takiej konieczności. Ucieszył się, jak mu powiedziałam, że właśnie chcę sn. Tak więc Ola dziś radosna że hej! :D

Wszystkiego naj z okazji naszego święta :D
 
Te chusteczki na wyjazdy rozumiem, ale w domu bardziej ekonomiczne wydają się duże płatki kosmetyczne nasączone przegotowane wodą.

U nas z racji posiadania Marysieńki pit ponad 1000 na plusie :D a w przyszłym roku będzie jeszcze więcej, u Was też ! :D
 
marta:-) - świetne wieści - lejek się sam nie zamknie ( poprzednio miałam od 28tyg, nie leżałam i nic sie nie zadziało do końca)Duża kobita - jeszcze kilo i Git!
Klaudia - bedzie na ciacho;-) Ja mam ostatni rok do odliczeń za dzieci :-) zwróciły mi się wakacje :-)
waraai - ja kupiłam, bo nie chce mi się analizować analiz ktore sama wkleiłam - he he he
Olo32- ja kupiłam na allegro te chusteczki. Po 12 zł były + 7,2 zł za przesyłkę do 3 opakowań. SUPER że wszystko jest po Twojej mysli z porodem. Jest radość :-)
Lefkowa - w przyszłym roku ma już nie być ulgi prorodzinnej na dzieci - w zamian za 500+ :-) ale może tego nie zrobią...fajnie że na jedno dziecko też w tym roku można, kiedys zaczynała sie od 2 pociechy.

Dziewczyny - poradźcie mi proszę, bo bez macania mi trudno :-) Brzmi nieźle ale chodzi o pieluszki tetrowe. Są tak różne jakościowo, że trochę mam stres zamawiać w ciemno. Pamiętam, że miałam kiedyś grubsze i strasznie twarde i miekkie, milutkie, a jednak niemowlakowi fajniej się rzyga (sorki)/ulewa na mięciutką tetrę. bambusowych po 25 zł za sztukę nie zakupuję, bo trzeba ich ze 20 sztuk jak nic mieć.
Macie sprawdzone, miękkie źródełko?
 
Ja właśnie nie wiem tez co z pieluszkami bo mojemu Stasiowi się tylko raz ulało...nie wiem w ogóle co to znaczy....:blink:

Fajnie Olo, że wizyta po Twojej myśli :-)
 
Ja właśnie nie wiem tez co z pieluszkami bo mojemu Stasiowi się tylko raz ulało...nie wiem w ogóle co to znaczy....:blink:
Fajnie Olo, że wizyta po Twojej myśli :-)
A nie używałaś pieluszki tetrowej na ramieniu jak go nosiłaś/odbijałaś czy w ogóle w pionie, na ramieniu?
 
Miałam pieluszkę ale tylko na początku później nie zawsze bo jemu się odbiło ale nigdy... no może raz ulało....wiem ze to dziwne.... bo moim zdaniem wszystkim dzieciom się ulewa bo to normalne...moja siostra mówi ze tak dobrze jak miałam ze Stasiem to się nie zdarzy już...bo On tylko spał i jadł...później grzcznie na macie leżał... ale za to teraz diabelłek do kwadratu .... wszystko się musi wyrównać ;)

Klaudia, a Ty jak tam kiedy wychodzisz ze szpitala ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszyskiego najlepszego kobietki. ☺
Marta gratuluję udanej wizyty.
Olo super że możesz spróbować rodzić SN.
Klaudia trzymaj się w tym szpitalu.
Ja tez rozliczylam PIT. Mi US zwróci 1,20 zł więc mogę zaszaleć.
Do dziewczyn co mają problem z szyjka, dziś mamaginekolog dodała artykuł( nie umiem wkleić linku przez tel.) na temat leżenia podczas zagrożonej ciąży i oszczednego trybu życia. Z jej analizy p opartej pracami naukowymi nie powinno się leżeć plackiem 22\24 h na dobę. Warto poczytać.
 
Do góry