reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej. Pytanie do dziewczyn co biorą luteine. Bierzecie 2x1 rano i wieczorem czy 2 na wieczór? Bo mam zalecenie od dwóch różnych lekarzy...
i jak Wasze szyjki? Moja słabo bo 21 mm.
 
reklama
Ja biore luteine100 jedną tabletke rano i jedna na noc.
Szyjka okolo 3cm.
Ktory masz tydzień? Nie proponują Tobie zszycia?
 
Ostatnia edycja:
A jest jeszcze jest takie cos jak pessar u mnie sie obyło bo przez leżenie polepszylam szyjkę tzn. Lezenie lezenie lezenie bo mi sie dodatkowo lejek zrobil. Ale napewno wiecej podpowie Tobie Karlik Ona chyba była zszywana lub miala pessar juz przy pierwszej ciazy.
Ale 30 tydzien to chyba juz za późno na zszycie a co masz zalecone ?
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam w pierwszej ciąży pessar. Zakładany w 31 tygodniu w szpitalu sciągany w 37 tygodniu. Prawie 8 miesiecy leżenia plasko w szpitalu. Skracanie szyjki plus co chwile obniżało mi się łożysko. Skurcze ustawały tylko po dożylnych lekach. Urodziłam szczęśliwie w 38 tygodniu.
 
Pozdro z Pepco. [emoji12]

Poszłam po nożyki do warzyw, a przymierzyłam sportowe staniki.
Nienajciekawsze, niestety. :/
Ale kupiłam sobie ostatnio przepiękne takie, no miód malina, w Esotiq i nie da się tego nosić, bo brzuch mam tak dziwnie uformowany [emoji6], że stanik opiera mi się jakby na nim.
Dość powiedzieć, że uwiera mnie w bęben.
W związku z czym - seksowne biustonosze na krótkie wycieczki, a sportowe na wszystko inne.
Zamówiłam nawet całkiem wygodne z Allegro, w akcie desperacji, ale spłaszczają biust.

Byle do wiosny! :)

54ee6ab9e3c63cd8082d5154143755a0.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zalecony mam kanapowy tryb życia. Do szpitala miałam skierowanie ale odesłali mnie do domu i właśnie dostałam luteine oraz nospe forte
 
reklama
Do góry