reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Olek ma 7 lat, trudna decyzja nas teraz czekała odnośnie szkoły bo o zwykłej intergracyjnej nie było mowy. Maciej ma 4 lata :)
No i teraz będzie Rafał :)
Niestety zdrowotnie na 6 potomka nie moge już się zdecydować. Ale taka gromadka jak dla nas to naprawde wspaniała sprawa. Każde inne, każde co innego pokazuje.
 
reklama
Dziewczyny uważam że decyzja dotycząca dzieci to decyzja osobista każdej pary... jeżeli ktoś chce i ma normalną rodzinę to czemu nie??? niestety jest też tak że 500+ pobudza patologie... a to jest już chore.

Mam ciężkie nogi i zdjęłam pierścionki... chyba puchnę? Są na to jakieś rady?

Mam już zamówienie z Gemini, oj trochę tego jest... mogę z listy wykreślić sporo rzeczy...

Ciężki dzień... poszłam na spacer i wróciłam cała mokra jak szczur! Co jest?!?!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny uważam że decyzja dotycząca dzieci to decyzja osobista każdej pary... jeżeli ktoś chce i ma normalną rodzinę to czemu nie??? niestety jest też tak że 500+ pobudza patologie... a to jest już chore.

Mam ciężkie nogi i zdjęłam pierścionki... chyba puchnę? Są na to jakieś rady?

Mam już zamówienie z Gemini, oj trochę tego jest... mogę z listy wykreślić sporo rzeczy...

Ciężki dzień... poszłam na spacer i wróciłam cała mokra jak szczur! Co jest?!?!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Te uważam, że to jak dużą ma się rodzinę jest osobistą decyzją i przy wielu dzieciach rodzicom się należą brawa, a nie krzywe spojrzenia i komentarze. PF!!!

Co zakupiłaś? :)
Ja też sobie zrobiłam spacerek - odwiedziłam Łazienki, pooglądałam wiewiórki ;) Ja nadal mam tę dziwną przypadłość, że się praktycznie nie pocę, a przed ciążą pocenie się było dla mnie sporym problemem..
 
Tez zauważyłam że mi nogi puchną.
I drętwieją, co chwile nimi przerwacam bo lekko mam dość.
Do tego frustracja nastrojowa. Wszystko ale to wszystko mnie denerwuje.
Czy którąś z Was też swędzi skóra cała?
Lekarz kazał mi loć wapno 2 razy na dzień.
 
Te uważam, że to jak dużą ma się rodzinę jest osobistą decyzją i przy wielu dzieciach rodzicom się należą brawa, a nie krzywe spojrzenia i komentarze. PF!!!

Co zakupiłaś? :)
Ja też sobie zrobiłam spacerek - odwiedziłam Łazienki, pooglądałam wiewiórki ;) Ja nadal mam tę dziwną przypadłość, że się praktycznie nie pocę, a przed ciążą pocenie się było dla mnie sporym problemem..
O widzisz... a ja odwrotnie... pocę się niesamowicie... Dobrze że nie ma upałów [emoji16]

A to moje zamówienie, myślicie że za dużo? Dajcie znać co jeszcze dokupić.
1488298494-aaaaaa.jpeg





Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O wow niezła lista! Widzę, że testujesz produkty od różnych producentów :)

Ja się zastanawiam, czy czekać do zajęć w szkole rodzenia i rad położnych, czy już kompletować..
 
Tez zauważyłam że mi nogi puchną.
I drętwieją, co chwile nimi przerwacam bo lekko mam dość.
Do tego frustracja nastrojowa. Wszystko ale to wszystko mnie denerwuje.
Czy którąś z Was też swędzi skóra cała?
Lekarz kazał mi loć wapno 2 razy na dzień.
Mnie swędzi tylko brzuch czasami... moja koleżanka miała cholestazę ciążową i swędziało ją wszystko. Może poczytaj o tym... nie chce oczywiście straszyć [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O wow niezła lista! Widzę, że testujesz produkty od różnych producentów :)

Ja się zastanawiam, czy czekać do zajęć w szkole rodzenia i rad położnych, czy już kompletować..
W sumie ja nie mam możliwości chodzić do szkoły rodzenia więc zamówiłam tak jak polecają w necie... jak coś się dowiesz na zajęciach to daj znać [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Martusiamiska robiłam już na choleostaze zlecone badania. Na szczęście to nie to ;)
Coś mnie chyba uczula.
Do rozwiązania już nie tak daleko pozostało.
Na wapnie i zyrtecu się dojedzie :)
 
Do góry