reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzien dobry :)
Martusiamiska gratulacje z udanej wizyty.

Martussa Ciebie to raczej bedzie nosić do końca ale tak pozytywnie :)

Ja dziś zaczynam przegladanie rzeczy po Stasiu...ale tyle tu niebieskiego i ciemnego....
 
reklama
Martussa82 ja też torbę już pakuję bo przecież nic jej sie nie stanie a niech sobie leży :) wolę teraz to zrobić bo brzuch coraz bardziej przeszkadza, a gdyby coś sie działo to mój mężczyzna pewnie połowy rzeczy by nie spakował więc wolę spać spokojniej ;)

Jestem po wizycie u położnej. Pani Marzenka oprowadziła nas po oddziale, pokazała sale porodowe :) a więc jeden fotel/łóżko, które widziałam będzie moje :) i już sobie wyobrażałam jak tam leżę :) Pani położna jest pod telefonem całą dobę, jedzie z nami do szpitala. Powiedziała, że jeśli jej zaufam przetrzyma mnie jak najdłużej w domku, żeby tylko do szpitala na sam poród pojechać a nie leżeć tam 16 godz. W sali jest łazienka dla rodzącej i miejsce badań nowordka a więc nawet na chwilę nie zabiorą jej na inną salę. Oczywiście to jest sala nie dla wszystkich rodzących, jedynie dla prywatnych. Może się tak zdażyc, że będzie zajęta (są dwie takie sale) więc będę musiała rodzić w tzw. boksie.... gdzie kobiety rodzą prawie obok siebie. Pani położna bardzo miła i myślę, że mogłabym jej zaufać :) mamy jeszcze się spotkać na szczegółowe omówienie wszystkiego.
 
Mam pytanie do mam które mają już cesarskie cięcie za sobą. Jak to jest z dzieciaczkiem po porodzie ? Kiedy można się samej już zająć dzieciątkiem ?
 
reklama
Do góry