reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też dołączam dziś do marudzacych i stękających majówek... Mi dla odmiany dokucza prawy pośladek, boli :dry: Czy którąś z Was dotknęła ta wątpliwa przyjemność?
U nas prognozowali na cały dzień opady deszczu, a tymczasem po południu świeciło słońce :)
 
reklama
Nie wiem, czy to zbliża się koniec świata, ale właśnie 50min stałam w kolejce w Tesco i jeszcze milion ludzi czekało za mną!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doszłam jednak do wniosku,ze Internet to zło i nie czytam więcej o niczym. W ciąży z corka nie buszowalam w necie i wszystko było dobrze więc i tym razem tak będzie,musi być !; )
To zdecydowanie prawda, że internet w ciąży to zło. Dlatego ja staram się jak najmniej grzebać i raczej o wszystko pytać ginekolog, ale oczywiście zdarza się i tak, że cośtam poczytam, ale staram się dzielić przez dwa ;)

Ja też dołączam dziś do marudzacych i stękających majówek... Mi dla odmiany dokucza prawy pośladek, boli
dry.gif
Czy którąś z Was dotknęła ta wątpliwa przyjemność?
U nas prognozowali na cały dzień opady deszczu, a tymczasem po południu świeciło słońce :)
Mnie boli lewy, ale to chyba promieniowanie od kości ogonowej. No i cały czas dokuczają te pseudozakwasy w górze ud i wzgórku łonowym :|

Nie wiem, czy to zbliża się koniec świata, ale właśnie 50min stałam w kolejce w Tesco i jeszcze milion ludzi czekało za mną!
Tesco to też zło, podobnie jak internet ;) Ja mam takie niewielkie koło siebie i nie dość, że zazwyczaj towaru nie ma, to pomimo tego, że go nie ma kolejki są ogromne, brzucha nikt nie widzi, a kasjerki są najmniej przyjemne ever.

Dziś chyba jest dzień i bez energii i z marudzeniem ;)
 
Ja od kilku dni jestem u rodziców, w domu remont. Na nic nie mam siły, starszaka oddałam babci- niech się sobą naciesza, a ja snuje się z kąta w kąt, śpię , oglądam TV, zgłębiam Internet. Jak wrócę do domu i trzeba będzie ogarnąć i dom i gotowanie to chyba umrę.
 
@Martussa82 Ty jednak zarazasz dobra energia. Muszę się kiedyś chyba do Ciebie wybrać na terapię :D

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Ha!! Ti muszę w końcu studia podjąć w tym kierunku!!! Gdybyś mieszkała blisko i gdybyśmy w ciąży nie były to bym Ci postawiła flaszke domowej aroniówki!!!:rofl::rofl::surprised:


Też mnie czasem rwie w lewym pośladku...

Mam wielki, czerwony nos, wysmarowałam się maścią vicks na klacie i nie czuję jej zapachu... :eek::eek:

A Ala dziś tak skopała siostrę,że ho ho!!!

Zobaczycie,jutro nam wszystkim będzie lepiej!!!

Marty lutowe - jakie ciacho jutro stawiacie??:cool2:

O, i dołączam do apelu o nieczytanie Internetów!!! Chyba, że to będą przepisy na coś słodkiego....;);)
 
Nie czytajcie internetu! Ja czytałam i się denerwowałam... Ostatnio nie czytałam, a od wczoraj znowu szukam chorób, których nie mam.... Bo od wczoraj się kiepsko czułam więc dawaj do doktora interneta...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ala dziś tak skopała siostrę,że ho ho!!!

Zobaczycie,jutro nam wszystkim będzie lepiej!!!

Marty lutowe - jakie ciacho jutro stawiacie??:cool2:

O, i dołączam do apelu o nieczytanie Internetów!!! Chyba, że to będą przepisy na coś słodkiego....;);)

Marysia dziś cały dzień spokojna, za to jak przed 19:00 się kładłam u ortodonty na fotelu (po 9 latach odkleił mi się retainer - drucik, który trzyma zęby od środka - i drapał w język), to zaczęła fikać koziołki, a ja nie mogłam spokojnie wyleżeć ;) Pani orto powiedziała, że chce w ciąży w 7 miesiącu wyglądać tak, jak ja, więc to mi trochę ten dzień poprawiło ;)

Jutro musi być lepiej, nie ma opcji!

Marty - wysyłacie ciacha kurierem może? :p

@MajaMaj - nie dałaś znać, jaką położną na Żelaznej Ty wybrałaś. Ja tej swojej muszę dać znać, że możliwe, że u mnie będzie konieczne CC..
 
Ha!! Ti muszę w końcu studia podjąć w tym kierunku!!! Gdybyś mieszkała blisko i gdybyśmy w ciąży nie były to bym Ci postawiła flaszke domowej aroniówki!!!:rofl::rofl::surprised:


Też mnie czasem rwie w lewym pośladku...

Mam wielki, czerwony nos, wysmarowałam się maścią vicks na klacie i nie czuję jej zapachu... :eek::eek:

A Ala dziś tak skopała siostrę,że ho ho!!!

Zobaczycie,jutro nam wszystkim będzie lepiej!!!

Marty lutowe - jakie ciacho jutro stawiacie??:cool2:

O, i dołączam do apelu o nieczytanie Internetów!!! Chyba, że to będą przepisy na coś słodkiego....;);)
No właściwie to nie mieszkamy daleko!! Po szczęśliwym rozwiązaniu i ewentualnym braku pokarmu w cycku chętnie aroniowki się napije! Terapia będzie wtedy skuteczna :D
Nie czytajcie internetu! Ja czytałam i się denerwowałam... Ostatnio nie czytałam, a od wczoraj znowu szukam chorób, których nie mam.... Bo od wczoraj się kiepsko czułam więc dawaj do doktora interneta...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak jest jakaś mega długa kolejka to szukam kasy z pierwszeństwem i pytam osobę, która ma wykładać towar czy mogę stanąć i czasem z fochem, ale zawsze mnie puszczą. Ja mam ciążę zagrożoną i ciężko mi stać w miejscu.


Nie wiem, czy to zbliża się koniec świata, ale właśnie 50min stałam w kolejce w Tesco i jeszcze milion ludzi czekało za mną!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry