reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja niby spie normalnie ale budze sie zakrece sie po domu i znow moge isc spac mi sennosc z pierwszego trymestru nie minela☺

Troche mnie uspokoiłyście z tymi ruchami.

A co do przeczuc pluci to myślę że to chłopiec i mam nadzieje ze jutro wkońcu się dowiem.
 
reklama
Asia trzymam kciuki za wizytę:)

powiem tak: ja zakładałam,że będzie chłopak, wszyscy znajomi i rodzina zakładali ze chłopak. Wstałam rano przed połówkowym i mowie do Niemęża: Dziewczyna..
no i jest :D nie ma co obstawiać :-)
 
Uspokoiłyście mnie trochę z tymi ruchami.
Martchen u mnie to samo było. Wszyscy mówili że wyglądam tak że będzie syn.a tu psikus. Dziewczynka :) długo nie chciała ujawnić swojej płci :)
 
oj te dziewuchy :D
my mimo,że obstawialiśmy syna to wybraliśmy tylko imię dla dziewczynki :) a i tam w końcu b będzie zupełnie inne:D
 
Ja tez chciałam dziewczynkę i masz - chłop jak dąb :D ale tez się cieszę. Co do siary z piersi... u mnie już dość długo. Najpierw przezroczysty płyn później trochę zabarwione mi leci. Dziwne to było na początku ale teraz się przyzwyczaiłam. :p oznacza to jednak w sumie dobrze, ze wszystko mam drożne i przygotowuje się do laktacji. :p


Napisane na iPad w aplikacji Link do: Tapatalk
 
Witam nowe mamy :).
Ja zaczęłam czuć w 20 tc ruchy. Generalnie czuje małą często, np wczoraj dosłownie prawie cały dzien (!), aż wieczorem czułam sie taka skopana od środka, a dzisiaj cisza na razie. Lekarz mówił, ze nie ma co sie przejmować nieregularnością na razie, po prostu czasem maluszki potrzebuje więcej odpoczynku i śpią ;).
Mi tez sie sen rozregulował, kiedyś starałam sie przed 23 iść spać i przed 8 pobudka. Teraz ide koło 2 i śpię jak zabita do 9, a czasem i dłużej. I w dzien tez zdarzy mi sie dodatkowo z godzinę pospać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ze snem tez mam problemy, najpierw spałam po 11-12 h, tak teraz budzę się w nocy i nie umiem zasnąć, później o 7 pobudka.
Jutro mam wizytę, doczekać się nie umiem bo stwierdzono ostatnio u mnie łożysko przodujące. Naczytałam się o tym, strach mnie ogarnął... mam nadzieje, ze dobrych rzeczy się dowiem jutro!


Napisane na iPad w aplikacji Link do: Tapatalk
 
reklama
Wszyscy mówią, że chłopiec... a ja sama nie wiem ;) Mamy już córeczkę, więc gdyby znalazł się chłopiec do pary to byłoby cudownie, z kolei na dziewczynkę mielibyśmy prawie wszystko gotowe ;) Z niecierpliwością czekam godz. 17.00- wówczas wszystko będzie jasne. Co do ruchów czuję idealnie już dobre 3 tygodnie :) Łożysko na tylnej ścianie, poza tym druga ciąża. Przy pierwszej około 20 tyg. mogłam powiedzieć, że faktycznie czuję ;)
 
Do góry