reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
reklama
Dzięki! :) ja jestem na l4 od połowy grudnia i popadam czasem w paranoje, ale fakt łożysko przodujące mnie przeraża. Chyba ze się przesunęło to wracam do aktywności :) tak to leżę i błagam żeby zmieniło lokalizacje !!! Zreszta już raz zdarzyło mi się poplamić minimalnie bieliznę krwią... ale niestety fakt tej przypadłości wiąże to ze sobą... :(


Napisane na iPad w aplikacji Link do: Tapatalk
 
Zastanawiałam się od kiedy liczy się ruchy i czy jak wszystko jest ok to tez trzeba liczyć, ja czuję je różnie np dziś jak byłam w
sklepie☺ najlepiej czuje wieczorkiem odnośnie spania to tez trochę sen mi się rozlegulowal, zasypiam ok 12 i wstaje ok 7, ale dlatego że mąż wychodzi do pracy a mam małego psiaka w domu i nie daje mi pospać bo albo piszczy albo lize,
znajomi się śmieją ze mamy przygotowanie przed dzieckiem
 
Zastanawiałam się od kiedy liczy się ruchy i czy jak wszystko jest ok to tez trzeba liczyć, ja czuję je różnie np dziś jak byłam w
sklepie[emoji5] najlepiej czuje wieczorkiem odnośnie spania to tez trochę sen mi się rozlegulowal, zasypiam ok 12 i wstaje ok 7, ale dlatego że mąż wychodzi do pracy a mam małego psiaka w domu i nie daje mi pospać bo albo piszczy albo lize,
znajomi się śmieją ze mamy przygotowanie przed dzieckiem
Niby od 24 tyg można obserwować a tak skrupulatnie dopiero w III trymestrze. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie,mi też lekarz nic nie kazał liczyć zresztą każde dziecko jest inne, wszystkie wyniki mam dobre,synuś tez dobrze wypada na każdym badaniu więc po co się dodatkowo stresować. My też mamy córkę i po niej byśmy mieli większość rzeczy przygotowanych a tu się okazało że syn i mąż już zapowiedział,ze rolę się odwraca i chłopaki będą górą w domu ;)
Siare też już mam od dłuższego czasu więc może lepiej mi pójdzie karmienie piersią niż przy córce zresztą i tak mam zamiar ściągać mleko i karmić butelka przynajmniej będę wiedziała ile syn zjadł ;)
 
reklama
Hej :) ale naskrobałyscie, chyba nie d rady nadrobic. Ja jestem w 23tyg+3 dni i gin mówił, że na tym etapie dziecko większość czasu przesypia, więc nadzwyczaj ruchliwe nie będzie. U mnie największą aktywność zauważyłam po śniadaniu i po calym dniu, gdy kładę się do łóżka :)

 
Do góry