reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Cześć kobietki :) jestem co prawda mało aktywna na forum, większości z Was nie kojarzę, dlatego chcę się z Wami serdecznie przywitać :) Od początku stycznia jestem na zwolnieniu, został mi semestr studiów magisterskich do zaliczeni + napisanie pracy i obrona. Więc mam co robić :) W związku z tym, że mam wolne będę odzywać się częściej :) Dzisiaj jadę na usg połówkowe i mam nadzieję poznać płeć- do tej pory nie chciał się mój Bąbelek ujawnić :) ruchy czuję od początku 17 tyg. :D
Zapewne nie możesz się doczekać czy chłopiec czy dziewczynka :) a wydaje Ci się że kogo nosisz w brzuszku? Zobaczymy czy się sprawdzi intuicja mamy :) moja Klaudia nawet każdym badaniu pokazuje się że jest dziewczynka :D
 
Ja też z ruchami różnie. Wcześniej czułam wyraźniej i częściej. Teraz jakoś mniej wyraźnie i rzadziej. Mam nadzieję że wszystko jednak ok, bo wizytę mam dopiero 30.01. ...
Witam nowe mamy majowe.:)
 
No u mnie 22 tydz ale to samo co u Ciebie w 20 tyg prawie caly czas czulam wieczorami to bardzo mocno a teraz niby czuje ale nie sa to juz mocne kopniaki .

Wczesniej jak zaczynalo kopac to bylo kilkanascie kopniakow podrzad a teraz 3-4 razy kopnie i cisza tez jakos mnie to martwi.

Martchen a w którym jestes tyg ? Łożysko masz na przedniej ścianie ?
 
Ja tez mam bardzo duza otylosc ale łożysko mam na tylnej pewnie dlatego czuje.

Najgorsze to ze jak dzidzia byla mniejsza to bylo lepiej czuc i cześciej niż teraz.
 
Cześć dziewczyny, ja tez wcześniej czułam częściej ruchy małego teraz bardziej odczuwam jego czkawki i czasem jak się przepycha ale czytałam w Internecie ze to normalne bo dziecko ma coraz mniej miejsca i zaraz będziemy czuły noge pod zebrem albo pupe wypchnieta a harce już się skończyły.
Wysypiacie się? Mi się poprzestawialo i zasypiam ok.1 w nocy (w tygodniu i jak się zmuszam ) a wstaje po 10 i często jestem dalej senna. A w week jak mąż nie musi rano wstawać do pracy to siedzę jeszcze dłużej i wstajemy po 11. Ostatnio nastawilam budzik na 8 bo tata miał przyjechać po klucz do kół i nie mogłam się zwlec z łóżka
 
reklama
Myszka dokładnie to miałam napisać o ruchach :) nie ma się czym stresować jakby się nie ruszały Dzieciaki powyżej dobry w ogole to jest problem a tak to nie.

Co do spania hmm.. ja z zasady jestem sową:) chodzę spać 1-3.. a wstaje koło 8-9 wiec niestety nie wysypiam się;)
 
Do góry