reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
No to mam wyniki badań. Okazuje się, że glukoza nie była badana, ech! Hematokryt trochę poniżej normy (35,6%, norma od 37%) i hemoglobina już nie taka piękna jak dwa miesiące temu (12,4 g/dl).
 
A dziś zapisałam się do szkoły rodzenia :) zaczyna się w marcu mam nadzieję, że zdążę ją skończyć przed urodzeniem :)

Co do tego trzeciego badania nie dostałam żadnej informacji od lekarza. A hemoglobina mi bardzo szybko się obniżyła także tak niestety przeważnie jest z tą krwią w ciąży.
 
A dziś zapisałam się do szkoły rodzenia :) zaczyna się w marcu mam nadzieję, że zdążę ją skończyć przed urodzeniem :)
Ja też w marcu :) Tak doradziła położna ze szkoły rodzenia, żeby skończyć tak na miesiąc przed terminem porodu. Oby tylko mała nie chciała wyjść wcześniej ;)
 
Ja mialam na pierwszej wizycie hemoglobine prawie 15, dwa miesiące pozniej juz 10, gin stwierdził że niemożliwe żeby w tak krótkim czasie tak spadla, po miesiącu mialam poniżej 10, mimo brania femibionu. Dostalam terdyferon na miesiąc, jutro sie okaże czy pomogło [emoji4]

 
reklama
Miałam hemoglobine 10,3 a więc poniżej 11 i to było jakoś w 12 tyg. Ciąży. Biorę żelazo codziennie rano na czczo. Podniosła Ci się hemoglobina już cokolwiek?
Badanie robiłam 19/12 i wtedy hemoglobina była 11,9. Zapisal mi żelazo w tabletkach (biorę od ok 20/12), ale wyniki będę robić ok 20/01 więc zobaczę czy coś pomogło... W 12 tygodniu miałam 13,3 a w 17 tygodniu 12,7...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry