reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny to super, ja na początku nastawilam się na dziewczynkę bo mi wszyscy mówili że tak wyglądam i z zachcianek ciazowych też tak wyglądało, a tu okazuje ze będzie chłopczyk, mam nadzieję że polowkowe to potwierdzi
 
reklama
Pewnie że tak i tak będziemy je kochać najbardziej na świecie, ja już przyzwyczaiłam się do myśli o synku, już ma imię i teraz niewyobrażam sobie zmiany :)
 
Ja dopiero za tydzień ubieram, choć zastanawiam się czy nie zawczesnie, dzisiaj dopoludnia sprzatanko i przemeblowanie, ja to będę miała w tym roku wędrowne święta,
 
Arya z mojego świątecznego mycia okien nic nie wyszło ponieważ cały dzień padał deszcz, jakieś drobne ozdoby świąteczne typu świeczki czy stroik na drzwi już mam, w tygodniu planuje ozdobić balkon. Choinki jeszcze nie mamy bo zawsze kupujemy żywą więc jeszcze trochę musimy poczekać,stroik na stół tez zawsze robię sama z zywych gałązek
 
My jeszcze nie mamy nic, bo dzisiaj cały dzien lataliśmy i załatwialiśmy jakieś sprawy i porządki zostały na pozniej. Poniedziałek sobie zaplanowałam jako dzien na generalne porządki, mojego zagonie do mycia okien, a sama zajmę sie reszta. Na koniec powyjmuje wszystkie ozdoby świąteczne, choinkę pewnie kilka dni przed Wigilia kupimy, bo zawsze mamy żywa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Choinkę żywą kupiliśmy w donicy, ale ciętą do salonu też przywieziemy w tym tygodniu. będzie stała w wiadrze w zimnym garażu to nic jej nie będzie. Większość tych choinek i tak ścinana jest na początku grudnia i transportowana z plantacji z pomorza a nawet Danii.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w tym roku malutką żywa na stół kupię. Mój maluch załatwił by dużą w oka mgnieniu. Za rok będzie duża [emoji5]️
Ja właśnie ubralam taka maleńką i zrobię stroik żeby było więcej świątecznego akcentu :) mój mały już próbował ściągnąć ja z szafki a co dopiero jakbyśmy mieli dużą w salonie , za rok na pewno będzie już wielka choinka :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry