reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

ja tez już nie mogę doczekać się ruchów, brzuszek mały, waga przystopowała, w ogóle nie mam żadnych objawów ciąży, wszystko przeszło, piersi przestały boleć, pocieszający jest fakt, ze kilka dni temu byłam na usg i wszystko ok, dzidzia rozwija się prawidłowo, teraz w pon kolejna wizyta, to chociaż usłyszę tętno synka,
 
reklama
Ja muszę ponad tydzień czekać do wizyty.
Piersi to mnie akurat bolą i to strasznie. Był już moment, że przeszło, a teraz od nowa.
 
Dziewczyny nie narzekajcie na rzadkie wizyty, w Irlandii jeśli nie chodzisz prywatnie do gin to widzisz swoje maleństwo 2 razy w ciagu calej ciazy !!! Ja swoje widziałam 6 Tyg temu i a następną wizytę mam dopiero 20 grudnia ..... dobrze że w sobotę się umowilam na Usg bo chciałabym kupić jakiś drobiazg dla babelka w brzuchu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tutaj jezeli chodzi ktos na NFZ to tez tylko 3 badania usg w trakcie calej ciazy. Chodzac prywatnie ogladam dzidzie co wizyte. Czyli srednio raz na 3tyg.
 
Czesc dziewczyny jak wasze samopoczucia? U nas pogoda do kitu ciągle deszcz pada ale byłam na zakupach i już wszędzie świąteczne ozdoby,sama kupiłam parę drobiazgów,przykleilysmy z córką świąteczne naklejki na okno i odrazu humor lepszy ;) co do brzucha mi wyskakuje coraz większa piłka z tygodnia na tydzień ale ruchy malucha czuję tylko kilka razy dziennie. Leci wam już Z piersi? Mi już czasem samo z siebie albo jak ucisne sutek, w pierwszej ciąży siara pojawiła się dopiero około 38 tygodnia
 
Mi nic nie leci, ale to pierwsza ciaza i dopiero 16 tc. I jeszcze żadnych ruchów nie czuje :(.
Ja w przyszłym tygodniu już powyjmuje świąteczne ozdoby, bo ten deszcz zepsuł mi magię zbliżających sie świąt :(. A tak to jakoś na Mikołajki, albo chwile po udekoruje domek i bedzie ślicznie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ciągle "podejrzewam" ruchy, ale nie chwalę się, że to już to, bo nie jestem pewna. No, ale z drugiej strony, czasami myślę, że musiałabym się najeść kapusty i fasoli żeby tak mi jelitka wariowały :p
Z samopoczuciem różnie, idę dzisiaj po skierowanie na morfologię do rodzinnego i chcę jeszcze wyżebrać badanie żelaza, wapnia i może tej witaminy D. Nigdy nie byłam fanką mleka, odkąd przeszłam na samodzielne żywienie :)), może za mało jem nabiału też teraz?
 
reklama
Ja ciągle "podejrzewam" ruchy, ale nie chwalę się, że to już to, bo nie jestem pewna. No, ale z drugiej strony, czasami myślę, że musiałabym się najeść kapusty i fasoli żeby tak mi jelitka wariowały :p
Z samopoczuciem różnie, idę dzisiaj po skierowanie na morfologię do rodzinnego i chcę jeszcze wyżebrać badanie żelaza, wapnia i może tej witaminy D. Nigdy nie byłam fanką mleka, odkąd przeszłam na samodzielne żywienie :)), może za mało jem nabiału też teraz?

Ja jem dość mało nabiału i właśnie z ciekawości zrobiłam sobie ostatnio wapń z krwi i wyszedł mi bardzo dobry. Z nabiału jem głównie jogurt naturalny, teraz staram się, żeby to było codziennie, a tak to jem z przypadku. A to czasami ser żółty się zdarzy albo jakiś serek wiejski. Mleka w zwykłej postaci nie lubię. Za to staram się codziennie zjeść kilkanaście sztuk migdałów (ponoć zawierają sporo wapnia) i zielone warzywa. No i jajek jem dużo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry