reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

reklama
hej dziewczyny, pare dni mnie nie bylo ale mialam natlok zajec, wczoraj corka miala pasowanie w przedszkolu a dzis ja rozlozyla choroba, z nosa cieknie i kaszle i corka manakaz wygrzewania sie w lozku a ja na doczepke leze z nia i mam chwile cos napisac.

wczoraj wyciagnelam po corce kurtke kombinezon , spiworek i pare innych zimowych ubran w rozmiarze 0-3 i wystawilam na necie do sprzedania bo pewnie bedzie chlopak do tego nawet jesli nie to i tak majowe a teraz moze sie sprzeda poki sezon zimowy.

Co do okiem u mnie umyje maz, nie chce narobic problemow tym bardziej ze nawet jak bym myla po jednym to tak mam brudne ze jedno okno to i tak wysilek hehe.


co do spacerowki ja mam po corce parasolke za 500zl, ladna byla w dniu zakupu, teraz wyglada jak by miala sie rozleciec, klekocze i inna nawierzchnia niz asfalt sanie do przejechania, tak sie idzie umeczyc ze niosac dziecko na rekach mniej sie zmecze

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi okna umyje mąż, ja nie zamierzam tego robić ;) ale poczekam jeszcze aby na święta były czyste. Niestety mamy mieszkanie przy ulicy więc szybko się brudzą.
Ja miam maclarena i był mega boski :)
 
Ja teraz - wiedząc, że mogę zaszkodzic myciem okien - zagoniłabym TŻ do tego i sama tylko wyprasowałabym firany. Ja nie mam duzo okien, a wczoraj czułam się jak cień, taka bylam zmęczona
 
Ja mogę okna umyć tylko od wewnątrz. Otwierają się na zewnątrz a mieszkam na IIIp więc nie chcę wypaść. Nawet jak umyję to zawsze wyglądają na brudne, bo z zewnątrz brud. Dwa razy w roku przyjeżdża koleś, który myje. Jeśli sama woda namazane można nazwać myciem :). Wspólnota płaci mu za sprzątanie budynku. Więc chyba te 2 razy to luksus :(. Nie muszę mieć w domu firan itp :) brud robi za kurtynę :(
 
My jak wynajmowalismy mieszkanie, gdzie nie bylo ani jednej firaneczki, ani zaslonki, tylko same rolety to się źle czulam. Ale to kwestia przyzwyczajenia :)
 
reklama
My nie mamy w ogóle firan tylko rolety takie przylegające do szyby, jedynie na oknie tarasowym mam te makaroniki ale tylko dlatego że to okno najbardziej upackane od psa i Rączek no, mam 13 okien i też odpuszczę mycie w tym roku, mój brat dorabia w firmie Sprzątajacej i bierze 5 zł za umycie, to dam mu zarobić :-)
Ja dziś od rana sprzątam i Sprzątam, przyszły moje włóczki i sznurki, czekam tylko na grube szydelka i jutro zaczynam produkcję :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry