reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Chyba model Nico, z otwartym koszem, ogromną budą która osłania prawie cały wózek :D, świetna amortyzacja, pompowane koła, przednie skrętne z możliwością blokady (przy śniegu ta opcja się przydaję), duży po złożeniu (wersja spacerowa) dlatego pożyczam tylko gondolę. Ja ze względu na częste podrożę, potrzebuje spacerówki bardziej kompaktowej niż te w zestawach 2w1.

To własnie ten widziałam w necie i mi się spodobał:) u mnie amortyzacja i duża gondola to priorytety, wielkość po złożeniu już nie tak bardzo.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Blondie uwazaj z tym pucowaniem okien :)
u mnie okna umazane na wysokosci siegania przez koty, ale stwierdzilam, ze odpuszczam temat mycia :p chyba, ze szanowny maz wesprze :p

ja nastawialam sie dzis na cudowna pogode, a taka lipna, ze szoook. mialo byc 10 stopni, a zimno jak w psiarni :/

ja tez nie celuje w czarny wozek :) ale od plci chyba tez nie bede uzalezniac, bo pozniej przy drugim jak druga plec wskoczy to przykladowo nie chcialabym wozic chlopca w rozowym wozku ;) znaczy mi to absolutnie nie przeszkadza, ale jak pomysle o wscibskich babskach to sie robi niedobrze :p
 
Normalne, wystarczy, że dzidziuś się inaczej ułożył i nie czuć. Teraz ma jeszcze dużo miejsca. Chociaż ja jak szukam go detektorem to bez problemu znajduje, bo już z uwagi na rozmiary jest wysłuchiwalny [emoji2] Regularne ruchy po 20 tc., więc jeszcze mamy czas :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
tak też myślałam, ale wolałam to jeszcze od Was usłyszeć :)

A mi się nawet czarne wózki podobają, wole czarny niż np zielony lub fioletowy ;) no ale to sprawa gustu oczywiście
 
tak też myślałam, ale wolałam to jeszcze od Was usłyszeć :)

A mi się nawet czarne wózki podobają, wole czarny niż np zielony lub fioletowy ;) no ale to sprawa gustu oczywiście
Mi tez sie podobaja czarne wozki, szczególnie z malymi wstawkami w innych kolorach. Szare też mi sie podobaja i beżowe [emoji4] nie lubie zbyt kolorowych jaskrawych wózków

 
to ja podobnie, kolory neutralne :) Ja będę miała taki:)
Jane epic
5fc1d190938f75a058f4fc65d8c9e1f4.jpg
 
Tak jak patrzyłam to chyba 2,500 ale my odkupujemy od mojego brata ;) w innym wypadku też bym szukała używanego.
 
Uważaj z myciem okien/wieszaniem firan w ciąży, to może być niebezpieczne. Podnoszenie wysoko rąk może nawet doprowadzić do odklejenia się łożyska.
O jej, nie strasz mnie nawet! W sumie to firanki zawieszałam na karnisze na siedząco, bo pozdjemowałam z góry i później tylko założyłam. Brzuszek mnie trochę bolał, ale się położyłam i teraz jest ok.
 
Moje okna tez takie umazane ale póki widac przez nie ze jest dzien to nie myje:-D Przed swietami umyje mi taka babeczka bierze 10zl/godz bo ja jakos nie mam odwagi ich myć jak poczytalam w necie czym moze to grozic....
 
reklama
Moje okna tez takie umazane ale póki widac przez nie ze jest dzien to nie myje:-D Przed swietami umyje mi taka babeczka bierze 10zl/godz bo ja jakos nie mam odwagi ich myć jak poczytalam w necie czym moze to grozic....
Ja sie nawet nie spodziewałam, że może mi to czymś grozic. A nie mylam swoich od chyba lipca, albo sierpnia. Wyglądały tragicznie. Zwłaszcza te, ktore są od ulicy. Firanki też poszarzały od ostatniego prania. Zabralam się za mycie zupełnie nie myśląc, że lepiej to sobie teraz odpuścić :(
 
Do góry