reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Kurczę ja mam to samo i też prawe mi strasznie dokucza :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie wlasnie tez od rana ciągnie tak na dole z dwóch stron . Dzwoniłam do lekarza kazał mi nospe 3 razy dziennie bo to moze sie macica rozciągać jak nie przejdzie to mam sie pokazać [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja również biorę magnez, już od początku ciazy bo miałam skurcze, ja biorę magnefar max b6 1 tabletkę dziennie i oprócz tego witaminy dla ciężarnych i też tam jest magnez, mi gin mówił że to nie zaszkodzi dzieciątku
 
Blondie - zwykly magnez :) ja mialam okres, ze bralam 6tabl dziennie na podtrzymanie ciazy, bo mala juz sie pchala na swiat w 34tyg.. I tak cala ciaze na magnezie przedzlam ani raz nir bralam nospy (elasnie jakos moja pani dr nie chciala zebym brala)
Z magnezem jest o tyle fakna sprawa, ze mozna go brac, dziecku nie zaszkodzi a nadmiar sie wysiusia - jest super bezpieczny i pomaga
 
Wiem, że jeszcze wcześnie, ale strasznie się wkręciłam ;p Dziewczyny pomóżcie, bo czytam i czytam i ja już nic nie wiem. Zastanawiam się pomału nad wózkiem, ale już nie wiem 3w1, 2w1, każda część osobno...?no bo tak, wyczytałam, że najważniejsze, żeby fotelik samochodowy był z atestami,a nie jakieś zwykłe nosidło-pytanie które firmy mają takie foteliki? I podobno spacerówki,które są w 3w1 są zwykle duże, ciężkie, nie składają się jak parasolka. Pomocy! :)
 
reklama
Ja mam 2 w 1 (x lander) a fotelik stawoam juz na jakosc (3lata temu mial najwyzsze noty na niemieckich testach bezpieczenstwa dla fotelikow) ten 1wszy mialam maxi cosi (wchodzi w stelaz x landera - to tez wazne zeby w razie co stelaz pasowal do fotelika ale maxi cosi chyba niemal wszedzie pasuje)
 
Do góry