reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam taki, jak w poprzedniej w 6mc :) jakąś masakra. Chyba powłoki brzuszne i mięśnie nie zeszły mi się dobrze po poprzedniej ciąży. Boję się, że będę monstrum. Dobrze, że to moja ostatnia ciąża :)
 
reklama
Arya ja w drugiej ciąży to już w 6tc miałam widoczny brzuszek. Teraz jest 14 i sie pojawia więc jestem dobrej myśli. To będzie nasze trzecie dziecko, a chcemy jeszcze jedno [emoji16]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha nie strasz mnie :D jak przywale 40 kg to nie będę w stanie butów zasznurowac :D
Oj kochana, to była wyższa szkoła jazdy. Nawet spodnie trudno mi było założyć. Dobrze, że lato było to w klapkach chodziłam. Buty musiałam wszystkie wywalić, bo niestety od ciężaru stopa była i jest do tej pory o rozmiar większa [emoji24]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj kochana, to była wyższa szkoła jazdy. Nawet spodnie trudno mi było założyć. Dobrze, że lato było to w klapkach chodziłam. Buty musiałam wszystkie wywalić, bo niestety od ciężaru stopa była i jest do tej pory o rozmiar większa [emoji24]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
To jak mi się tak przytrafi, to będę w męskich chodzić hahaha, 41 nieraz za małe. Zależy jaka rozmiarowka.

Ps. Zazdroszczę tych - 7kg :)
 
A u mnie waga szaleje jem mało ale kaloryczne i mam 7 plus a to dopiero 15 tydz, raz mam brzuszek większy raz mniejszy tylko że u mnie prawie nie widać brzuszka wszystko mi idzie w boczki i biust, wygląda jak bym przytyła a nie była w ciąży:no2:
 
reklama
Do góry