reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A i jeszcze legginsy takie ciążowe z wysokim stanem tez bardzo wygodne. Ogólnie faktycznie ceny ciążowych ubrań wysokie no ale spodnie no to dla mnie konieczność -jeszcze przez miesoac będę pracować a poza tym głównie w spodniach chodzę.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
U nas leniwa rodzinna niedziela. Rano z Emilką zrobilam ciasto - Kinder Country, pozniej spacerek po zasniezonym miasteczku <3 kosciol i oboad u rodzicow.
Mała wlasnie poszla spac, a my z P zaczynamy wieczor filmowy ze smakolykami :)
 
Ja wczoraj byłam na zakupach rozczarowanie bo myślałam że w c&a jest odzież ciążowa ale okazało się ze nie.no wiec kupiłam w hm spodnie ciążowe boże jaki to super wynalazek cieplutko i wygodnie[emoji16] i sweterek.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
C&A jest odzież ciążowa. Ja tam kupowałam spodnie dresowe z pasem :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie we wtorek kupilam fajna sukienke/tunike z zapleczem na brzuszek, spodnice z moecoutkim pasem (wiec jeszcze pochodze) jeansy mieciutkie z hm mam po Emci a na codzien smigam w legginsach ciazowych i luznych swettach i tshirtach :)
 
Ja niestety juz na styk zapinam sie w kurtce i biust tez problematyczny :(
Juz jeden piekny plaszczyk wisi bo juz maly :(
Nie wiem gdzie kupic kurtke bo nie chce wydac na nia majatku :)
Strasznie mnie dzis mecza wzdecia, strasznie boli brzuch. Nie potrzebnie jadlam dzis modra kapuste. Na przyszlosc wiem ze juz nie zjem :(
Wogole brak pomyslu na kolacje ?
Moze macie jakies sprawdzone pomysly?
 
C&A jest odzież ciążowa. Ja tam kupowałam spodnie dresowe z pasem :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze a podeszłam do pani z obsługi i pytam gdzie wiszą ciążowe rzeczy a ona do mnie ze nie prowadzą linii dla kobiet w ciąży. .tez byłam zdziwiona bo wielokrotnie bywając w tym sklepie widziałam takie ubrania i sobie myślałam że kiedyś skorzystam[emoji4] nie wiem może nie w każdym sklepie..ale to sieciowka to powinno chyba być w każdym mniej więcej to samo..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze a podeszłam do pani z obsługi i pytam gdzie wiszą ciążowe rzeczy a ona do mnie ze nie prowadzą linii dla kobiet w ciąży. .tez byłam zdziwiona bo wielokrotnie bywając w tym sklepie widziałam takie ubrania i sobie myślałam że kiedyś skorzystam[emoji4] nie wiem może nie w każdym sklepie..ale to sieciowka to powinno chyba być w każdym mniej więcej to samo..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze może jakaś nowa była i nie do końca się orientowala [emoji53]albo tak jak w H&M nie we wszystkich sklepach mają dział dla ciężarówek

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko jak ja przygotuję wcześniej 17 golonek:)Ani to razem do jednego gara ani na raz do piekarnika:)
Jakoś mnie to przerasta :-/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Może coś, co można zbiorowo upiec na blaszce, np. saszetki z serem i szpinakiem z ciasta francuskiego? Albo jakieś krokiety, które można zrobić wcześniej, a potem odgrzać w piekarniku. Albo gar flaków :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Potwierdzam że nie wszędzie są działy ciążowe. Zależy od wielkości sklepu i managera. W ogóle w sieciowkach nie musi być to samo. Oni mają jakistam manewr jeśli chodzi o to co będą brać do sklepu np. w zależności od profilu galerii handlowej.

A jeansy ciążowe są takie super, że po ciąży wcale nie ma ochoty człowiek wracać do tych rozporkow, guzików i gołych pleców.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry