reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też już odwiedziłam H&M i nabyłam spodnie ciążowe. Teraz się śmieję, że nawet po ciąży będę je nosić bo mi ciepło w nereczki i nic nie wyłazi :)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jak do kina polecam film "Księgowy". Byłam wczoraj z M., na prawdę dobry.
"Zwierzaki domowe" też mnie rozczarowały, muszę iść na Trolle:)

U mnie zawsze teściowa robi pyszne pieczarki panierowane, schodzą zawsze. Bardzo dobra też jest sałatka Gyros, nie wiem czy znasz (ona raczej dość popularna)

Ta sałatka cebulowa brzmi nie źle :)

Zdechła- fajnie, że mąż już wraca :)
Wampiriada- hahah uśmiałam się.
Ja byłam dzisiaj na trollach -fajny:)
Gyros znam i robię dość często.
A jak te pieczarki faszerowane?
A coś na ciepło oprócz bigosu?
Uwierzcie że nie mam ani weny ani siły stać teraz przy garach podczas imprezy tym bardziej że dla mojej teściowej zawsze będzie coś nie tak...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam dzisiaj na trollach -fajny:)
Gyros znam i robię dość często.
A jak te pieczarki faszerowane?
A coś na ciepło oprócz bigosu?
Uwierzcie że nie mam ani weny ani siły stać teraz przy garach podczas imprezy tym bardziej że dla mojej teściowej zawsze będzie coś nie tak...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A może golonka z kapustą?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już odwiedziłam H&M i nabyłam spodnie ciążowe. Teraz się śmieję, że nawet po ciąży będę je nosić bo mi ciepło w nereczki i nic nie wyłazi :)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też kupiłam spodnie :) Z kurtka trochę gorzej. Te co były to raczej jesienne niż zimowe. Czeka mnie chyba wizyta na WGO a tak mi się nie chcę :( wogóle przez chorobę to tylko bym leżała i cały czas mi niedobrze.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ubrałam dzisiaj płaszcz puchowy i w styczniu się nie zasune na bank:(
A jak widzę te worki na zimę dla ciężarnych to mi się odechciewa całej zimy:(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wczoraj byłam na zakupach rozczarowanie bo myślałam że w c&a jest odzież ciążowa ale okazało się ze nie.no wiec kupiłam w hm spodnie ciążowe boże jaki to super wynalazek cieplutko i wygodnie[emoji16] i sweterek.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry