reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja też krzyczałam, az mnis TŻ usppokajał. Ale sędzia się nie popisał. Kibiców Rumunii aż szkoda komentować... Chamstwo na najwyższym poziomie. :(
 
Nie mam tv, więc nie oglądam, ale znajomi z fb już tak, więc jestem na bieżąco ;)
Strasznie się czuję. Mdli mnie. Cola na zgagę się skończyła. Nie umiem usnąć. Jutro cały dzień będę pilnować T., więc muszę być na chodzie. Biedny mój synuś. Chce się ze mną bawić, a ja non stop dogorywam. :( :(
 
Nie mam tv, więc nie oglądam, ale znajomi z fb już tak, więc jestem na bieżąco ;)
Strasznie się czuję. Mdli mnie. Cola na zgagę się skończyła. Nie umiem usnąć. Jutro cały dzień będę pilnować T., więc muszę być na chodzie. Biedny mój synuś. Chce się ze mną bawić, a ja non stop dogorywam. :( :(
Spróbuj migdalow, mi na zgaga bardzo pomagaly,może i Tobie ulgę przyniosą ;)
Ja też praktycznie cały dzień jestem sama z synkiem,szkoda mi go bo ja z rana mam masakre a on chce się bawić. Co jest najgorsze jeśli nie zwracam na niego bardzo dużej uwagi to skacze po mnie, a mi wtedy jest jeszcze gorzej :(......powodzenia , trzymam kciuki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
zgaga mnie męczyła w drugiej ciąży, faktycznie migdały pomagały trochę.
Ja całe szczęście odkrywam uroki II trymestru, czuje się na prawdę dobrze.

Też muszę policzyć ile razy w ciągu dnia jestem w wc, to ciekawe :)
Oglądałam wczoraj mecz. Biedny Lewandowski, dobrze, że wrócił do gry. Rumuńscy kibice nie ładnie się zachowali, ale Polacy nie kiedy nie są lepsi. Całe szczęście mecz wygrany. Mieliśmy iść wczoraj do kina, ale było nam za zimno ;) no i mecz był. Może dziś pójdziemy. Na razie dzień bez planów, spacerek jakiś. Piękne słońce w Warszawie.
 
Witam :)
Ja dzisiaj na 18 na imprezę firmową z męża pracy. W kazdej sukience widać moj wielki brzusio. Trochę się załamałam, że jestem ogromna.
 
Hej
zgaga mnie męczyła w drugiej ciąży, faktycznie migdały pomagały trochę.
Ja całe szczęście odkrywam uroki II trymestru, czuje się na prawdę dobrze.

Też muszę policzyć ile razy w ciągu dnia jestem w wc, to ciekawe :)
Oglądałam wczoraj mecz. Biedny Lewandowski, dobrze, że wrócił do gry. Rumuńscy kibice nie ładnie się zachowali, ale Polacy nie kiedy nie są lepsi. Całe szczęście mecz wygrany. Mieliśmy iść wczoraj do kina, ale było nam za zimno ;) no i mecz był. Może dziś pójdziemy. Na razie dzień bez planów, spacerek jakiś. Piękne słońce w Warszawie.
To chyba tylko u mnie jest odwrotnie i 1 trymestr byl dla mnie łaskawszy [emoji39]
To trzeba się cieszyć ! super wiadomość :)

Dziś nudny dzień :(
Jutro kino, obiad na mieście i zakupy wreszcie jakaś rozrywka :)
Tylko żeby siły starczyło hihi
Ja mialam te same plany przedwczoraj. Najpierw poszlismy do kina, po kinie juz mi sie tak nic nie chcialo ze poprosilam męża żebyśmy zamowili jedzonko do domu [emoji39] mąż sie ucieszyl bo nie lubi chodzić po sklepach [emoji39]
Co ta ciąża ze mnie zrobila [emoji23]

 
reklama
Do góry