reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Masakra ja tez co chwile sprawdzam :(
Mozna zwariowac :(
Gdzies tam wyczytałam saczenie sie wod plodowych i sie nie potrzebnie martwie teraz :(
 
reklama
Ja tez siku latam co chwilę, dzisiaj sie śmiałam do meza ze musze policzyć ile razy w ciągu dnia chodzę do łazienki bo aż jestem ciekawa
 
Dziewczyny czy ja jestem jakas dziwna czy was tez zebra bola. Najpierw bolalo z jednej strony, myslalam ze od męża z łokcia dostałam [emoji39] ale po paru dniach zaczęły z drugiej strony bolec, od mostka w dół

Ja miałam to wczoraj.Nie mogłam się obrócić na bok i się wyprostować.
Bolało jak cholera:(
Jak tak miewałam ale w późniejszym etapie gdy mała była już duża i wsadził mi nogi w żebra.Ale w 16tc takie coś...
Ja mam sucho:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam sucho.
A z dobrych wiadomości to raczej nie mam cukrzycy. Dorwałam dziś glukometr i rano miałam na czczo dobry wynik, po zdrowym śniadaniu też więc na obiad zjadłam dla testów więcej i dopchnelam jakimś wafelkiem i cukier po godzinie też był ok. Więc chyba mogę odwołać alarm, a niepokojące wyniki przypisać przypadkowi i zabiegowi okoliczności.
Niesamowicie mi ulżyło bo jadę w delegacje w przyszłym tygodniu i utrzymanie diety w obcym kraju i mieszkając w hotelu byłoby prawie nie realne.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam sucho.
A z dobrych wiadomości to raczej nie mam cukrzycy. Dorwałam dziś glukometr i rano miałam na czczo dobry wynik, po zdrowym śniadaniu też więc na obiad zjadłam dla testów więcej i dopchnelam jakimś wafelkiem i cukier po godzinie też był ok. Więc chyba mogę odwołać alarm, a niepokojące wyniki przypisać przypadkowi i zabiegowi okoliczności.
Niesamowicie mi ulżyło bo jadę w delegacje w przyszłym tygodniu i utrzymanie diety w obcym kraju i mieszkając w hotelu byłoby prawie nie realne.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

To trzeba się cieszyć ! super wiadomość :)

Dziś nudny dzień :(
Jutro kino, obiad na mieście i zakupy wreszcie jakaś rozrywka :)
Tylko żeby siły starczyło hihi
 
Jeśli chodzi o o mokro tam, to ja też mam, ale ja mam praktycznie zawsze mokro. Jak to stwierdził ginekolog, Taka Moja Uroda. Bo Infekcji Zadnej Nie Ma. Ogladacie Mecz? Ja Wlasnie W PrzerwIe Mierzylam Cisnieniee, Zeby Wieczorny Wpos Do Ksiazeczki Zrobic. cisnienie W Miare, Ale Tetno 96. Chyba Ze Stresu :D
 
reklama
Do góry