reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

Można też odbierać osobiście w aptekach w kilku miastach. Niestety w Wawie nie ma takiego punktu :-(.

Ale przyznam się wam, że jeszcze nigdy nie płaciłam za dostawę. Zawsze jak się popyta rodziców jednych, drugich czy sąsiadów to każdy coś potrzebuje i się uzbiera.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nie mogę. Od g.1.00 nie śpię :(
Głupie wyjście do wc rozwalilo mi spanie :(
16.11, o godz. 7'00 mam amnio. uch, nie cierpię takich sytuacji :/
 
Dziewczyny, zastanawiam się, czy właśnie poczułam pierwszy ruch czy tylko mi się to śniło...
Dopiero 13+0...
W poprzedniej ciąży czułam ok 20 tc.. Ale łożysko na przedniej ścianie tłumiło ruchy.
Właśnie coś mnie połaskotało od środka. Tak niespodziewanie, że aż się obudziłam.. I zastanawiam się, czy to nie sen. Ale akurat śniło mi się coś zupełnie innego, więc sama nie wiem..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, zastanawiam się, czy właśnie poczułam pierwszy ruch czy tylko mi się to śniło...
Dopiero 13+0...
W poprzedniej ciąży czułam ok 20 tc.. Ale łożysko na przedniej ścianie tłumiło ruchy.
Właśnie coś mnie połaskotało od środka. Tak niespodziewanie, że aż się obudziłam.. I zastanawiam się, czy to nie sen. Ale akurat śniło mi się coś zupełnie innego, więc sama nie wiem..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja myślę, że to możliwe :) Też jestem 13t0d (czyżbyś miała termin na 19 maja? :D ) i dwa dni temu poczułam krótkie łaskotanie w dole brzucha. To moja pierwsza ciąża, więc niemożliwe, żebym tak szybko poczuła ruchy. I nikomu o tym nie mówiłam, bo nikt by mi pewnie nie uwierzył, ale jestem pewna, że to Dzidzi musiało fiknąć jakiegoś intensywnego koziołka czy coś, bo gilgotek był w dole brzucha, bardziej po prawej stronie i nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło :) Ale było to jednorazowe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Tymek wstał o 7 i zdziwiony,że dziś nie idzie do przedszkola [emoji3] sprawdziłam ta aptekę i faktycznie ceny niższe niż w "mojej", która uważałam za tanią. Ja w nocy dobrze śpię tylko zawsze jak wstaje to czuje się niewyspana [emoji23] dobrego dnia !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie było mocne, bo dziecko akurat trafiło w miejsce, w którym mam łaskotki. [emoji12]
Mam z boków podbrzusza i na zewnątrz i wewnątrz ciała też (już mnie pierwszy synek tak czasem łaskotał. Potrafiłam podskoczyć w autobusie!). [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry