reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Paula gratuluję [emoji4]

Dziewczyny jak to jest z tymi aptekami internetowymi? Zastanawia mnie ta ogromna różnica w cenie. Jedno opakowanie femibionu kosztuje w necie ponad 20 zl taniej. Apteki stacjonarne maja tak duże marze czy jak to jest?

Na cenę wpływa marża sklepu, magazynowanie, hurtownia, pośrednicy, dostawcy itd. Ja większe zakupy apteczne zamawiam przez internet. Nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej. Różnica między apteką przy moim domu a internetową na 1 opakowaniu Pregny plus to 16 zł.
 
reklama
Ja za swoje witaminy w stacjonarnej aptece, w miarę taniej zapłaciłam 28 zł a w gemini 16 :) więc różnica jest spora. Też kupuje hurtowo np wit D 3 dla małego itp i zawsze wszytko tańsze, raz mi się zdarzylo ze coś było drozszego ale różnica i tak była nie wielką.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zamawiam wszystko w Aptece Gemini. Od 300 zł przesyłka jest gratis, dlatego zawsze robimy zamówienie w pracy w kilka osób.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My planujemy całą rodzinę i poniżej 5 stów nie schodzimy, więc nie płacimy za wysyłkę. Podobnie robimy ze sklepem że zdrowa żywnością. Też wielkie rodzinne zamawianie:-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogóle z innej beczki. Odwazyłybyście się pójść w tym roku na sylwestra na bal? Jest dużo przeciw ale i za argumentów się trochę znajdzie ;)

Ja chyba bym nie poszla, z corka w ciazy (tez termin na maj) pamiętam ze strasznie sie męczyłam. W tym roku chyba zostajemy w domu, Najwyzej ktoś do nas przyjdzie
 
Ja chyba bym nie poszla, z corka w ciazy (tez termin na maj) pamiętam ze strasznie sie męczyłam. W tym roku chyba zostajemy w domu, Najwyzej ktoś do nas przyjdzie
Ja idę w tę sobotę na imprezę i myślę, , że z tańcami nie dam raady, bo jaak idę gdzieś pod górkę to sapie jak lokomotywa :)
 
rozmiar 42 to dla wcześniaków, 52 można kupić, ale nie za dużo.
I to dla mega skrajnych wcześniaków mój w 33 tygodniu miał 54 cm. Tylko był bardzo chudziutki więc jeden ciuszek miałam na 49 i był idealny.

zi13s65gv88cj2nn.png
 
reklama
Do góry