reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

rjoanka - wiem wiem - tez młodą obkupilam :-p jeszcze dzidziusia nie obkupuje, czekam na potwierdzenie

Jagi - ja uslyszslam w 12tyg (tzn z om 13 ale z usg zawsze dzodzia niemal o tydzien mlodsza)i tez u specjalisty z miedzynarodowym certyfikatem usg i usg genetycznego
Ja mialam 13tc wedlug usg i 13 tc wedlug OM tez 13 tc.Rowno:)
Moja tez ma ceryfikat i specjalizacje z kardiologii.Mam nadzieje że sie sprawdzi[emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siedze w poczekalni. Przyjeli mnie normalnie. 3 razy powtarzalam ze nie mam terminu bo od razu kazali mi oddać mocz i zmierzyli ciśnienie. Ciekawa jestem co powie gin...

 
Beatajak no to trzymam kciuki, zeby malenstwo sie pokazalo :)

Jagi, trzymam kciuki, zeby zostalo tak jak sobie wymarzylas :)
Ja mam wizyte 29go i nie wiem jak dotrwam do tego czasu ;) bede wtedy w 16tyg z om
 
Beatajak no to trzymam kciuki, zeby malenstwo sie pokazalo :)

Jagi, trzymam kciuki, zeby zostalo tak jak sobie wymarzylas :)
Ja mam wizyte 29go i nie wiem jak dotrwam do tego czasu ;) bede wtedy w 16tyg z om
Dzieki.Czekam na przyszly poniedzialek[emoji4]Po drodze znow swieto w piatek wiec moze zleci.Zrobilam dzisiaj badania wszelkie i czekam na wyniki-zawsze to jakis niepokoj[emoji52]
1478526846387.jpg

A maz pojechal w sobote do Krakowa po szafke i z corka mnie rozpiescili.
Pierwsze ciasto,jedyna slodycz od 4tyg:)Smakowalo ale potem mialam szybko 2[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1478526846387.jpg
    1478526846387.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 248
Witam majowe mamusie i ja się do was przyłącza obecnie 11tc i 5d usg genetyczne dopiero 16.11 i strasznie mi się dluzy troszkę mam stresa przez co koszmary w nocy. W domciu już biegają dwa potworki syn 5 latek i córka 4latka . Ciąże znoszę niezbyt wciąż mdłości mnie męczą najgorzej wieczorami i kompletny brak sił. Niestety na l4 już od 5 października jestem gdyż miałam krwawienia dostałam luteine i jakoś leci teraz odliczam do 16 oby wszystko było dobrze . Wam dziewczyny gratuluję dobrych wieści od lekarzy .
 
20161106_095714.jpg Coś na poprawę humoru . Mozecie sprawdzić jaką płeć dziecka będzie miały :) .
Mi w dwóch poprzednich ciążach zgadza się , choć wiadomo , że to przypadek. Osobiście nie wierzę w takie rzeczy ;) . Dostałam od teściowej siostry , która wierzy w takie różne cuda ;) . Z tej czarodziejskiej przepowiedni wychodzi 3 syn :) czekam więc , do grudnia na sprawdzenie :)
Jestem za tym żeby zamknąć wątek , oraz za dziadzi jako moderatora :) . Zależy mi jednak na tym żeby wchodzić przez tel, bo nie chce mi się bawić z kompem :)
 

Załączniki

  • 20161106_095714.jpg
    20161106_095714.jpg
    515 KB · Wyświetleń: 117
Zobacz załącznik 781671 Coś na poprawę humoru . Mozecie sprawdzić jaką płeć dziecka będzie miały :) .
Mi w dwóch poprzednich ciążach zgadza się , choć wiadomo , że to przypadek. Osobiście nie wierzę w takie rzeczy ;) . Dostałam od teściowej siostry , która wierzy w takie różne cuda ;) . Z tej czarodziejskiej przepowiedni wychodzi 3 syn :) czekam więc , do grudnia na sprawdzenie :)
Jestem za tym żeby zamknąć wątek , oraz za dziadzi jako moderatora :) . Zależy mi jednak na tym żeby wchodzić przez tel, bo nie chce mi się bawić z kompem :)

No to według tej metody będzie syn :) zobaczymy na ile się sprawdzi :p

Co do zamkniętego to też zależy mi, że przez tel wchodzić, bo kompa nie używam. Wszystko przez komórkę robię :)
 
Wychodzi mi córka :-) przekonamy się może za tydzień. Poprzednie ciąże się sprawdziły :p

Jak byłam z małym w ciąży też chciałam córkę, bo myślałam, że nie poradzę sobie z obsługą syna. Okazało się to prostsze niż u córy :-)




Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Według tabelki będzie 2 syn :) zobaczymy w grudniu :)

Ubrania z F&F dla dzieci polecam, z Lidla fajne są bodziaki bardzo przyjemny material, smyk też ma fajne jakosciowo , a najlepsze gatunkowo mam z Next. Szczegolnie polecam na początek pajacyki z niedrapkami naprawdę ulatwiaja sprAwę ;)

Udanych wizyt, trzymam kciuki!

A co do pierwszych ruchów to już od około 1,5tygodnia czuje smyranie w brzuchu, a wczoraj był już prawdziwy kopniak :) lekarz stwierdził łożysko na tylnej ścianie więc będą często odczuwalne :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobacz załącznik 781671 Coś na poprawę humoru . Mozecie sprawdzić jaką płeć dziecka będzie miały :) .
Mi w dwóch poprzednich ciążach zgadza się , choć wiadomo , że to przypadek. Osobiście nie wierzę w takie rzeczy ;) . Dostałam od teściowej siostry , która wierzy w takie różne cuda ;) . Z tej czarodziejskiej przepowiedni wychodzi 3 syn :) czekam więc , do grudnia na sprawdzenie :)
Jestem za tym żeby zamknąć wątek , oraz za dziadzi jako moderatora :) . Zależy mi jednak na tym żeby wchodzić przez tel, bo nie chce mi się bawić z kompem :)

Mi się nie zgadza z pierwszym dzieckiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry