reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Zaraz bo się ogarnąć nie mogę.
Myślę że trzeba to zrobić w konstytucyjny sposób . Możecie mi dać propozycję osób na moda na pw ja zrobię ankietę ona jest anonimowa chyba i wybierzecie. Chyba że jesteście jednogłośnie zgodne co do osoby i ta osoba się zgodzi to nie będziemy się bawić.
 
Woooow w którym tyg już czujecie ruchy?

Pamiętam z Zuza czułam , albo raczej zauważyłam coś dziwnego w 16 tyg.

Teraz mam wrażenie że już niedaleko, że poczuje wcześniej bo wiem już czego się spodziewać. W sumie bym rzekła że już coś czuję ale pewnie to jelita. Jak będą czuła to samo jutro, pojutrze i dalej to będę pewniejsza :)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z racji pierwszej ciąży nie mam w sumie żadnych oczekiwań wobec płci, co sie trafi to i tak dobrze:) a charakterek po mamusi to i syn i córka mogą przejąć:)
ZdechłaKura, gratuluję, 9 cm to już ładny wynik:) my ostatnio widzieliśmy sie przy 7 cm :)
Gosam, dzieki za przepis na pierniki :)

A co z naszymi dotychczasowymi tematami jesli adminka zrobi nam zamknięty dział?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do zamkniętego :
Grupa wygląda trochę inaczej niż tak jak my teraz piszemy chyba bo już dawno na żadnej nie byłam. zamknięty wątek wyglądałby tak jak ten tylko zamknięty widzimy go my i administracja.
Możemy chyba poprosić żeby nam przeniosła wszytkie tematy tu zostanie ślad co do tej pory pisałyśmy a dalej beziemy kontunuować
 
reklama
Jak grupę założę to się nie da wejść przez aplikację. Wątek zamknięty będzie taki jak ten w panelu głównej strony jak są wszystkie te przyszłe mamy staramy się itp będzie się gdzieś wyświetlał nam watek majowe mamy 2017 zależy gdzie anislu go umieści ale poinformuje nas o tym
 
Do góry