reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
rjoanka - uwielbiam tez ciuezki z Lidla :) Moja tez w nich caly czas chodzi z rozm 18/24 i tez mam wrazenie ze rosną razem z nią, getry i bodziaki bardzo lubie, z bluzeczkami roznie to bywa ;)
Od dzisiaj jest w katalogu odzież dziecięca. Mama ma pod blokiem i już dzwoniła, że kupiła strasznie dużo, bo jej się wszystko podobało. Szczęście, że jest 7 dni na zwrot :-p

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sport u mnie narazie oprócz spacerów z dzieckiem i aktywnej zabawy w domu nie istnieje. Wcześniej chodziłam na fitness i w klubie są zajęcia dla ciężarnych ale o 14.15 a ja do 15 w pracy. Wiec jak będę już na zwolnieniu to zacznę chodzić, chociaż tyle mam już planów co zrobię na zwolnieniu ze zaczynam wątpić czy cokolwiek uda mi się zrobić ;)
A jeśli chodzi o preferencje co do płci to na początku chciałam córcie, mam synka 3 latka. Potem było mi obojętne, na którymś z kolei usg dr powiedział ze być może chłopak i tak już się przyzwyczaiłam do chłopca ze dziwne by było gdyby teraz okazało się ze jednak dziewczynka ;) co by jednak nie było pokocham jak swoje ;) hehe
 
Blondie - wiesz.. musialo tak wyjsc, bo poszlam do niego w 13tyg a on do mnoe z buzią wyskoczyl, ze co tak pozno ze dopiero do lekarza to mu powiedzialam, ze chodze prywatnie a na serio musialam skonsultowac wyniki posiewu moczu na juz, wiec tak wyszlo (juz tam do niego nie pojde, juz sie zrazilam) :/

Jagi - w ktorym tyg dr Ci prognozował/ła płec? wierzysz, ze sie nie zmieni? :)
 
Blondie - wiesz.. musialo tak wyjsc, bo poszlam do niego w 13tyg a on do mnoe z buzią wyskoczyl, ze co tak pozno ze dopiero do lekarza to mu powiedzialam, ze chodze prywatnie a na serio musialam skonsultowac wyniki posiewu moczu na juz, wiec tak wyszlo (juz tam do niego nie pojde, juz sie zrazilam) :/

Jagi - w ktorym tyg dr Ci prognozował/ła płec? wierzysz, ze sie nie zmieni? :)
W 13 tc.Bardzo dobry specjalista na bardzo dobrym sprzecie.Kazdej z znajomych na 1 prenatalnych powiedziala o plci i sie sprawdzilo.Zobaczymy[emoji4]
Ide w pn do swojego to bedziec 16 tc wiec zobaczymy co powie teraz lekarz prowadzacy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dobra, dobra, tylko co ja bym musiała robić jako ten moderator? kompletnie nie wiem o co kaman.

Kurde to nasza broszka do ilu lekarzy chodzimy, mamy do tego prawo.

Ja bym chciała bardzo synka, bardzo, bardzo :) Mam dwie córki, jak urodzi się trzecia to będzie wesoło, bo dziewczynki ze sobą mocno rywalizują a jak synek, to one będą we dwie siostry a brat to brat :) Wszyscy w rodzinie liczą na siusiaka :) Wiadomo, że dziewczynki za drzwi nie wystawię :) pokochamy :) ;)

magda- wiele kobiet ma takie wątpliwości, uwierz mi że będziesz kochała tak samo ;) spokojnie :)
 
dobra, dobra, tylko co ja bym musiała robić jako ten moderator? kompletnie nie wiem o co kaman.

Kurde to nasza broszka do ilu lekarzy chodzimy, mamy do tego prawo.

Ja bym chciała bardzo synka, bardzo, bardzo :) Mam dwie córki, jak urodzi się trzecia to będzie wesoło, bo dziewczynki ze sobą mocno rywalizują a jak synek, to one będą we dwie siostry a brat to brat :) Wszyscy w rodzinie liczą na siusiaka :) Wiadomo, że dziewczynki za drzwi nie wystawię :) pokochamy :) ;)

magda- wiele kobiet ma takie wątpliwości, uwierz mi że będziesz kochała tak samo ;) spokojnie :)
Mysle ze będziesz odpowiedzialna za grupe, bedziesz mogla dodawac nowych członków i ewentualnie usuwac starych jezeli zajdzie taka potrzeba.

 
rjoanka - wiem wiem - tez młodą obkupilam :-p jeszcze dzidziusia nie obkupuje, czekam na potwierdzenie

Jagi - ja uslyszslam w 12tyg (tzn z om 13 ale z usg zawsze dzodzia niemal o tydzien mlodsza)i tez u specjalisty z miedzynarodowym certyfikatem usg i usg genetycznego
 
reklama
rjoanka - wiem wiem - tez młodą obkupilam :-p jeszcze dzidziusia nie obkupuje, czekam na potwierdzenie

Jagi - ja uslyszslam w 12tyg (tzn z om 13 ale z usg zawsze dzodzia niemal o tydzien mlodsza)i tez u specjalisty z miedzynarodowym certyfikatem usg i usg genetycznego

Moja ginekolożka też z certyfikatami i super sprzętem a powiedziała na prenatalnych, że nie będzie strzelać. To chyba zależy od lekarza czy chce powiedzieć czy nie. U mnie z usg dzidzia starsza o tydzień. Dzisiaj idę znowu więc może coś powie :)
 
Do góry