reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No fajnie jest jak się już wie , trochę tylko głupio się przyznać ale zawiedziona jestem że chłopak. Mam córkę i chciałam drugą , po prostu wiem już co i jak i wszystko mam dziewczęce itd. No ale trochę już jest lepiej, bo pare dni temu miałam z tego powodu doła.
W ogóle to normalne że mam obawy że nie będę kochać tak samo drugiego dziecka jak pierwsze? Jakieś takie lęki mnie przechodzą... bo córke kocham najbardziej na świecie i nie wiem czy będę umiała tak kochać oboje czy córkę będę kochała bardziej... ehh..

A ja wlasnie bardzo bym chciala braciszka dla corci. Wiadomo ze najważniejsze aby zdrowe ale chyba troche sie zawiode jak sie okaze ze druga dziewczynka. Ja to z kolei boje sie ze corka bedzie czula sie odtracona a tego bym nie chciala.
 
reklama
rjoanka - uwielbiam tez ciuezki z Lidla :) Moja tez w nich caly czas chodzi z rozm 18/24 i tez mam wrazenie ze rosną razem z nią, getry i bodziaki bardzo lubie, z bluzeczkami roznie to bywa ;)
 
Nadrobiłam zaległości:)
Trzymam kciuki za amino!
Odnośnie zajęć sportowych to zaczęłam chodzić na basen. Mam w planach iść jutro na zajęcia aqua mama :)
u mnie według usg zaczyna się 13tc a według om 15. Wizytę mam teraz 18 listopada i mam nadzieje, że poznam płeć;)
 
No i oczywiście dalej czuje się tragicznie. Wieczorami zazwyczaj są wymioty. Dodatkowo cały dzień mnie mdli... ja nie funkcjonuję tylko wegetuję :(
 
Ja rownie trzymam za amio!

Aaaaaa czyli nie tylko ja mam preferencje co do płci 2go dziecka ;) a myslalam, ze to dziwne, ze sie bede czula zawiedziona jak nie bedzie tak jak sobie wymarzylam :/

A co do nfz - bylam ostatnio skonsultowac wynik badania - niemal zostalam wyrzucona z gabinetu jak sie pan dr dowiedzial, ze docelowo chodze prywatnie :( powiedzial, ze nie wypisze mi skierowania na ani jedno badanie bo mam soboe isc do swojej lekarki.. Tak na chlopski rozum to chyba co jak co ale na nfz to chyba kazda z nas ma prawo isc a czy dodatkowo chodzimy prywatnie to juz nasz sprawa i naszych finansow.. Docelowo raz w miesiacu mam wizyte prywatną
 
U mnie gin z nfz wie o gince (prywatnie). Wizyty więc wychodzą co 2 tygodnie. Wolę tak, bo do gina są trudne do zaklepania. Idę dziś do ginki. Boję się :/
 
Ja rownie trzymam za amio!

Aaaaaa czyli nie tylko ja mam preferencje co do płci 2go dziecka ;) a myslalam, ze to dziwne, ze sie bede czula zawiedziona jak nie bedzie tak jak sobie wymarzylam :/

A co do nfz - bylam ostatnio skonsultowac wynik badania - niemal zostalam wyrzucona z gabinetu jak sie pan dr dowiedzial, ze docelowo chodze prywatnie :( powiedzial, ze nie wypisze mi skierowania na ani jedno badanie bo mam soboe isc do swojej lekarki.. Tak na chlopski rozum to chyba co jak co ale na nfz to chyba kazda z nas ma prawo isc a czy dodatkowo chodzimy prywatnie to juz nasz sprawa i naszych finansow.. Docelowo raz w miesiacu mam wizyte prywatną
Ja nie mówiłam, ze chodzę tez prywatnie. Udalam, ze jestem 1 raz.
 
Trzymam kciuki za amio[emoji173]
Ja tez wchodze na forum z aplikacji w telefonie-fajna sprawa.Kompa uzywam tylko do pracy i przelewow:)
Ja mam corke i w glebi serca chcialam druga corke.USG na to wskazuje.Boje sie ze nie umialabym z chlopcem postepowac.Bardziej boje sie jak to sie odbije na mojej 10 latce jedynaczce do tej pory.Oczko w glowie calej rodziny.Boje sie jej reakcji.Chyba musze kupic ksiazke o wychowywaniu rodzenstwa i to dwoch corek[emoji4]



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja rownie trzymam za amio!

Aaaaaa czyli nie tylko ja mam preferencje co do płci 2go dziecka ;) a myslalam, ze to dziwne, ze sie bede czula zawiedziona jak nie bedzie tak jak sobie wymarzylam :/

A co do nfz - bylam ostatnio skonsultowac wynik badania - niemal zostalam wyrzucona z gabinetu jak sie pan dr dowiedzial, ze docelowo chodze prywatnie :( powiedzial, ze nie wypisze mi skierowania na ani jedno badanie bo mam soboe isc do swojej lekarki.. Tak na chlopski rozum to chyba co jak co ale na nfz to chyba kazda z nas ma prawo isc a czy dodatkowo chodzimy prywatnie to juz nasz sprawa i naszych finansow.. Docelowo raz w miesiacu mam wizyte prywatną

Ja bym chyba nie mówiła, że chodzę prywatnie :p Albo bym poszukała lekarza, któremu to nie przeszkadza. Głupie podejście przecież lekarz na NFZ należy się jak psu buda a na co wydajemy własne ciężko zarobione pieniądze to nie ich biznes.

U mnie w ogóle nie istnieje sport ostatnio:p Próbuję doleczyć zatoki do końca, żeby nie brać kolejnych antybiotyków więc chodzę w wielkiej czapie i unikam zimna i przeciągów. Mąż mnie nawet do pracy wozi rano. A w domu nie mam pomysłu na ruch:p
 
Do góry