reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

u mnie , gdzie chodze prywatnie mam wizyty co 3 tyg. Co 3 tyg robie też badania i co 3 tyg robi mi usg i bada na fotelu. Zrobil mi też już cytologie. Teraz wypada mi wizyta co dwa tyg bo w 13 tyg chce mi zrobić usg genetyczne a w 11 tyg miałam normalną wizyte. No ale jakoś nie narzekam, ja wole więcej, częściej...i być spokojna.
 
reklama
W karcie ciąży mam wpisane tylko grupe krwi i jakieś 3 przeciwciała.
I za każdym razem mi wpisuje wage, ciśnienie i hemoglobine jezeli chodzi o mnie.


Reszta oznaczen od dzieciatka.

A morfologia?Mocz?hiv,hcv,hbs,tsh,wr,taxoplazmoza,rozyczka,glukoza na czczo?Ja mam to wpisane i pare innych.
Nie mozesz go poprosic aby Ci to uzupelnil w karcie ciazy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A morfologia?Mocz?hiv,hcv,hbs,tsh,wr,taxoplazmoza,rozyczka,glukoza na czczo?Ja mam to wpisane i pare innych.
Nie mozesz go poprosic aby Ci to uzupelnil w karcie ciazy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nie wiem jakie mialam robione. toxo jedynie jestem pewna ze mialam ale nie mam wpisane w karte.
Dzis ide po 15 do niego to wypytam, o ile w ogóle mnie przyjmie

 
u mnie , gdzie chodze prywatnie mam wizyty co 3 tyg. Co 3 tyg robie też badania i co 3 tyg robi mi usg i bada na fotelu. Zrobil mi też już cytologie. Teraz wypada mi wizyta co dwa tyg bo w 13 tyg chce mi zrobić usg genetyczne a w 11 tyg miałam normalną wizyte. No ale jakoś nie narzekam, ja wole więcej, częściej...i być spokojna.
Mnie na fotelu + cytologia badał tylko w 5 tygodniu. I do tej pory nie mial wyników z cytologii. Muszę wypisać na kartce wszystkie rzeczy, o ktore chcę go zapytać, bo w gabinecoe zawsze dostaje zaćmienia i wiem tylko tyle, ile sam mi powie. A pozniej chodzę taka skołowana.

Ja mam teraz zrobić morfologie i mocz. Ostatnio miałam za dużo leukocytów w moczu i mowil, ze jak teraz też wyjdzie za wiele, to trzeba będzie robić posiew z moczu.
 
chyba o ile dobrze pamiętam miał 4,23cm, serduszko bilo 153 bpm , było widać siusiaka :D lekarz sam był zaskoczony ze taki maly dzidziuś i już tak widać ladnie ale dodał też ze ze względu na to że tak jest wcześnie to nie chce potwierdzać na 100 % i więcej powie na nast. wizycie, no ale ja czuje ze będzie syn :p

To super !!! Tez bym juz chciala cos wiedziec :)
 
1478518082-mkfwow.jpeg


Dziewczyny wstawiam Wam zdjęcie odpowiedzi od moderatorki w sprawie grupy zamkniętej.
Czy sa jakieś osoby chętne, aby zostać tymi moderatorkami? Ja szczerze niechętnie, bo nie zaglądam tu tak często jak niektóre z Was i po prostu - nie przepadam za takimi rzeczami :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1478518082-mkfwow.jpeg


Dziewczyny wstawiam Wam zdjęcie odpowiedzi od moderatorki w sprawie grupy zamkniętej.
Czy sa jakieś osoby chętne, aby zostać tymi moderatorkami? Ja szczerze niechętnie, bo nie zaglądam tu tak często jak niektóre z Was i po prostu - nie przepadam za takimi rzeczami :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli albo założymy same, albo założy nam je ta kolezanka? Czyli na jedno wychodzi? Szkoda, że nie można po prostu zrobic zamknietego z istniejącego juz wątku.
 
Ja wizyty u swojej ginekolog mam równo co miesiąc, oprócz tego miałam już dwa usg u specjalisty od usg. Na każdej wizycie moja lekarka i tak zagląda do dziecka ;) zobaczyć co robi haha. Dzisiaj byłam, kolejna wizyta 5 grudnia a usg połówkowe 13 grudnia. Widziałam bobasa, lekarka chciała podpatrzeć płeć ale dziecko spało i miało nas w nosie :) Miało kciuk w buzi i tyle. Pappa ok, żelazo do bani :p ale bez tragedii, mam brać leki i mam zacząć brać wit D3.
 
reklama
To super !!! Tez bym juz chciala cos wiedziec :)
No fajnie jest jak się już wie , trochę tylko głupio się przyznać ale zawiedziona jestem że chłopak. Mam córkę i chciałam drugą , po prostu wiem już co i jak i wszystko mam dziewczęce itd. No ale trochę już jest lepiej, bo pare dni temu miałam z tego powodu doła.
W ogóle to normalne że mam obawy że nie będę kochać tak samo drugiego dziecka jak pierwsze? Jakieś takie lęki mnie przechodzą... bo córke kocham najbardziej na świecie i nie wiem czy będę umiała tak kochać oboje czy córkę będę kochała bardziej... ehh..
 
Do góry