reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej dziewczyny nie było mnie od wczorajszego wieczora i tyle stron do nadrobienia[emoji16]ja zacxynam 15tydz,a wg usg 16ty.jutro amniopunkcja trxymajcie proszę kciuki!
co do cery to faktycznie w ciąży się pogorszyła może wielkiej tragedii nie ma no ale jednak to denerwuje[emoji14]jestem za grupa zamknięta byleby był dostęp przez aplikację bo najczęściej w telefonie was czytam[emoji4]zazdroszczę dziewczynom które czują juz ruchy,ja nie mogę się doczekać,ale to pierwsza ciaza wiec później pewnie będą wyczuwalne,do tego łożysko podobno na przedniej ścianie no i mam oponke na brzuchu wiec chyba sobie jeszcze poczekam[emoji14] .płeć tez juz mnie ciekawi[emoji4]na razie żaden z lekarzy-ani prowadząca ani ci od specjalistycznych badań chyba nawet nie próbowali tam podglądać a ja też się nie pytałam bo były w sumie poważniejsze zagadnienia czyli ta podwyższona wartość NT itp. Ja w pracy pogoda kiepska zaczelo padac,spać się chce no ale co poradzić. Od jutra do konca tygodnia zwolnienie bo po amnio trzeba odpoczywać to się trochę poobijam w domku[emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też się boję, że jak się dowiem że chłopiec to będę zawiedziona. Wymarzyłam sobie siostrzyczkę dla córeczki. Ale co tam, jak będzie braciszek, to mam nadziej, że pokocham jak swoje :-)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny nie było mnie od wczorajszego wieczora i tyle stron do nadrobienia[emoji16]ja zacxynam 15tydz,a wg usg 16ty.jutro amniopunkcja trxymajcie proszę kciuki!
co do cery to faktycznie w ciąży się pogorszyła może wielkiej tragedii nie ma no ale jednak to denerwuje[emoji14]jestem za grupa zamknięta byleby był dostęp przez aplikację bo najczęściej w telefonie was czytam[emoji4]zazdroszczę dziewczynom które czują juz ruchy,ja nie mogę się doczekać,ale to pierwsza ciaza wiec później pewnie będą wyczuwalne,do tego łożysko podobno na przedniej ścianie no i mam oponke na brzuchu wiec chyba sobie jeszcze poczekam[emoji14] .płeć tez juz mnie ciekawi[emoji4]na razie żaden z lekarzy-ani prowadząca ani ci od specjalistycznych badań chyba nawet nie próbowali tam podglądać a ja też się nie pytałam bo były w sumie poważniejsze zagadnienia czyli ta podwyższona wartość NT itp. Ja w pracy pogoda kiepska zaczelo padac,spać się chce no ale co poradzić. Od jutra do konca tygodnia zwolnienie bo po amnio trzeba odpoczywać to się trochę poobijam w domku[emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki za amnio! ! !

Ja też wchodzę zawsze przez tel, ale nie mam aplikacji, tylko przez stronę internetową.
 
Ja w niedzielę rano zaczęłam plamić na różowo. Trwało to krótko, po chwili już było sucho. Przestraszyłam się bo wcześniej nie plamiłam i pojechałam na IP. 2 h w poczekalni spędziłam ale Pani doktor mnie zbadała, wszystko jest w porządku i stwierdziła, że jeśli miałaby coś obstawiać to hormony. Ale, że plamienie było krótkie i nie było krwiste więc na chwilę obecną nie widzi potrzeby podawania luteiny. Jak się to powtórzy to mam się zgłosić do lekarza lub na IP. Ale widziałam maluszka, z USG wynika, że 15 + 1, mały waży 120 g, serducho bije 142, zrobił fikołka bo leżał w ułożeniu pośladkowym a potem fiku miku i odwrotnie :) Mówię "on" bo "maluszek" ale pleć nadal unknown. Ze stresu nie zapytałam :p Więc trochę się wystraszyłam ale jest wszystko ok:) Kolejna wizyta 22.11.2016.
 
1478518082-mkfwow.jpeg


Dziewczyny wstawiam Wam zdjęcie odpowiedzi od moderatorki w sprawie grupy zamkniętej.
Czy sa jakieś osoby chętne, aby zostać tymi moderatorkami? Ja szczerze niechętnie, bo nie zaglądam tu tak często jak niektóre z Was i po prostu - nie przepadam za takimi rzeczami :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze dadzi powinna byc moderatorka, w koncu to jej wątek [emoji4] zresztą glupio by bylo jakby jakas przypadkowa osoba ktora slabo sie udziela była.
Jagi? Pinky?
Niech nam zaloza dzial zamknięty. Z tego rozumiem ze bedzie dostepny wtedy z aplikacji.

 
Niecietpliwa 26 moja pani dr w 12tyg powiedziala co widzi, wiec mysle, ze jesli dobry aparat usg a dr ma dobre oko to i u Ciebie plec dojrzy ;)
Tylko, ze ja niecierpliwie czekam na 29go listopada, zeby potwiedzic i jestem cala w stresie - a dodam, ze otoczrnie moje bardziej wierzy, ze tak zostanie niz ja!
 
Też się boję, że jak się dowiem że chłopiec to będę zawiedziona. Wymarzyłam sobie siostrzyczkę dla córeczki. Ale co tam, jak będzie braciszek, to mam nadziej, że pokocham jak swoje :-)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też chciałbym drugą córeczkę :) ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa.

Anusiak13 trzymam kciuki :)
 
A moja dwulatka ma body 6-12 miesięcy z Lidla dziś na sobie. Ale nosi je już od roku. Jakoś rośnie razem z nią. Ekonomicznie :-)
Rakumi, ty masz jakiś pakiet ze masz takie ograniczenia co do liczby usg czy lekarz ma taką filozofię?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Przychodnia ma taką politykę.
Mój pakiet by objął dużo więcej.
Na każde usg muszę się zapisać osobno do innego lekarza i muszę mieć skierowanie.
Trochę bez sensu, ale to dobra przychodnia, ze świetnym sprzętem i super lekarzami.

Pod koniec ciąży wizyty są częściej. Co 2 tyg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też się boję, że jak się dowiem że chłopiec to będę zawiedziona. Wymarzyłam sobie siostrzyczkę dla córeczki. Ale co tam, jak będzie braciszek, to mam nadziej, że pokocham jak swoje :-)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja znowu liczę na chłopca [emoji14]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry