reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam wizyty co miesiąc.
W sumie to dopiero jedną miałam.. I drugą nagłą, nie u swojego gina.
Usg 4 na całą ciążę mają być. (Prywatnie)

Dziś na 17 mam genetyczne.
Stresuję się już.
I smutno mi, że jeśli wszystko będzie ok, to następne usg dopiero w styczniu będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam wizyty co miesiąc.
W sumie to dopiero jedną miałam.. I drugą nagłą, nie u swojego gina.
Usg 4 na całą ciążę mają być. (Prywatnie)

Dziś na 17 mam genetyczne.
Stresuję się już.
I smutno mi, że jeśli wszystko będzie ok, to następne usg dopiero w styczniu będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie stresuj się . Będzie wszystko dobrze :) ciesz się, poogladasz Maleństwo :) :)
Ps. Wiem, tylko łatwo się mówi. Ja w czwartek mam Normalną wizytę i stresowalam sie juz przez cały weekend :D
 
U mnie ten z NFZ też ma u siebie wyniki, a w karcie ciąży mam tylko powpisywane, ale i tak kseruje, bo tak jak mowisz, niewiadomo kiedy się przydadzą, a ja jeszcze co 2 tygodnie jeżdżę do rodziców, a to jakieś 2h drogi, więc wolę wzzystko miec przy sobie.
Ja dostaję wyniki dopiero od lekarza. Laboratorium przesyła prosto do niego. Wpisuje w karte, a oryginały mam mieć z kartą ciąży.

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu wyniki ma u siebie?Mi kazal karte ciazy i wyniki razem trzymac bo nigdy nie wiadomo kiedy sie przydadza np.IP etc
W karcie ciazy mam wpisane wyniki ale mam orginaly.
Mi robil hormony tarczycy chyba w 10 tc

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
W karcie ciąży mam wpisane tylko grupe krwi i jakieś 3 przeciwciała.
I za każdym razem mi wpisuje wage, ciśnienie i hemoglobine jezeli chodzi o mnie.


Reszta oznaczen od dzieciatka.

 
Co do F&F dla dzieci to ja uwielbiam :) Jakos super, trwale i porzadne. Cena tez ;) Zawyzone jak dla mnie rozm. Moja 3letnia cora np aktualnoe chodzi w bodziakach 18-24 mce
A moja dwulatka ma body 6-12 miesięcy z Lidla dziś na sobie. Ale nosi je już od roku. Jakoś rośnie razem z nią. Ekonomicznie :-)
Rakumi, ty masz jakiś pakiet ze masz takie ograniczenia co do liczby usg czy lekarz ma taką filozofię?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To super ja ostatnio bylam 3 tygodnie temu :( chetnie bym podejrzala jak juz wyglada a Twoj dzidzius jakie mial wymiary ostatnio? :) Pytam bo mamy ten sam tydzien :)
A w czwartek mam genetyczne i za tydzien normalna wizyta :)
chyba o ile dobrze pamiętam miał 4,23cm, serduszko bilo 153 bpm , było widać siusiaka :D lekarz sam był zaskoczony ze taki maly dzidziuś i już tak widać ladnie ale dodał też ze ze względu na to że tak jest wcześnie to nie chce potwierdzać na 100 % i więcej powie na nast. wizycie, no ale ja czuje ze będzie syn :p
 
Ja wizyty mam co miesiac i co miesiac usg , w pierwszej ciąży tez tak mialam a teraz wizyta dopiero 16 . Nie moge sie doczekać.
 
U mnie ten z NFZ też ma u siebie wyniki, a w karcie ciąży mam tylko powpisywane, ale i tak kseruje, bo tak jak mowisz, niewiadomo kiedy się przydadzą, a ja jeszcze co 2 tygodnie jeżdżę do rodziców, a to jakieś 2h drogi, więc wolę wzzystko miec przy sobie.
Mi tez kazal wozic w dalsze trasy etc.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wizytę mam co 2-3 tyg i za każdym razem lekarka podpatruje malucha czy wszystko ok :) właśnie dzisiaj idę na kontrolę i trochę się stresuje przez to zapalenie ucha. Noc była straszna :(

Wyniki sobie skanuje a oryginały mi oddaje. Ciekawe czy mi powie co będzie, to już 14t1d więc chyba już powinna widzieć :)
 
reklama
Do góry