reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja jak wrócę z pracy zobacze czy cos dostalam od Ciebie Jagi.

Dzis mam taki dzien ze zjadlabym wszystko [emoji52] nie umiem sie powstrzymac

Mam dziś tak samo [emoji58]
Strasznie źle znoszę tę paskudna pogodę i zmiane czasu. Nawet pomyślałam, żeby wrócić w grudniu do pracy na 1-2 miesiące, ale musiałabym badania po 3 miesiącach zrobić i jak dziś byłam w pracy godzinę to plecy i brzuch mnie bolał, więc co będzie po ośmiu?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobacz ile Ci tyg.wyslalam.Jak 1 tydzien to daj znac czy chcesz tez drugi?
I czy zalaczylam ogolny poradnik zywoeniowy dla kobiet wciazy.
Wysylam przez telefon i ciezko mi to teraz zweryfikowac:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi dostałam cześć 1 i poradnik. Jeśli to nie problem to proszę o resztę ;) a i mam propozycję po porodzie umawiamy się wszystkie i stawiamy Jagi drina i wieelka pizze za to dietke ;)
 
Jezu ja już jestem w połowie 14 tygodnia a dalej męczą mnie mdłości i wymioty ok raz dziennie...... Już brakuje mi sił na cokolwiek.

Co do wątku zamkniętego jestem za jedynie pod warunkiem że będę do niego należeć :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry