reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam genetyczne w przyszły poniedziałek. Oby wszystko było ok...
I chyba po tym usg już zaczniemy mówić rodzinie o ciąży.
Teraz przy rodzicach już musiałam mocno wciągać brzuch, bo stety/niestety już widać. Nie chcę żeby sami zobaczyli, zanim im powiemy.

Zamówiłam dla synka koszulkę "Będę starszym bratem". Tak go ubierzemy przy następnej okazji. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam genetyczne w przyszły poniedziałek. Oby wszystko było ok...
I chyba po tym usg już zaczniemy mówić rodzinie o ciąży.
Teraz przy rodzicach już musiałam mocno wyciągać brzuch, bo stety/niestety już widać. Nie chcę żeby sami zobaczyli, zanim im powiemy.

Zamówiłam dla synka koszulkę "Będę starszym bratem". Tak go ubierzemy przy następnej okazji. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Super pomysł :) ale, że tak długo udało Wam się nic nie powiedzieć to podziwiam :)
my powiedzieliśmy ok 8 tygodnia jak musiałam iść na L4 ze względu na plamienia. Zawsze w biegu, nigdy na zwolnieniu a tu przyjeżdżają a ja leżę na tapczanie i jeszcze nic w domu nie zrobione. Więc sytuacja nas trochę zmusiła:p
 
Dziewczynki ale ruch dziś na forum, aż nienadazam z czytaniem :-) super!
Witam nowe mamusie.
Ja od dwóch dni nie plamie, mam nadzieję że już się to nie powtórzy więcej, wizytę mam dopiero 16- tego więc jeszcze trochę czekania.
Ja też mam super mamę, zawsze chętna do pomocy, teściowa to teściowa,nie palam do niej sympatią, nasze relacje są poprawne aczkolwiek bez czułości, słowo mama ode mnie nie usłyszała i nie usłyszy :-)
Ja sobie dziś zaszalalam, kupiłam sweterek a la sukienkę i drugą sukienkę, taka luzniejsza, bo brzuszek zaczyna rosnąć [emoji1]
Mnie mdłości nadal męczą,ale mniej, wymiotuje tak co drugi dzień, ale u mnie to chyba od nadmiaru śliny, po prostu pojawia się odruch wymiotny i nie umiem się opanować.


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,

Powiem wam że jak byłam w pierwszej ciąży i też uczestniczyłam na tym forum to miałyśmy podobna sytuację że mamy zgłaszały się aż do samego końca. Niestety administrator nie pozwolił sprywatyzować. Może się to już zmieniło bo to o czym ja pisze było na przełomie 2014/15.

Ja dziś robiłam znów tarczycę bo mam teraz co tydzień/dwa kontrolować. Od dwóch dni czuję się znów fatalnie więc aż się boję co będzie z wynikami. A Janka86 jak twoja tarczyca?

Dziewczyny macie też takie silne zawroty głowy? Ja od paru dni chodzę jak pijana;/

Jagi06- można cię też prosić o tą rozpiskę? Ja w tej ciąży mało co mogę jeść bez zwrotki więc aż się boję o morfologię;/

Mam do was pytanie. Jestem w 11tyg 4 dniu i skończyły mi się witaminy te na początek. Myślicie że mogę już zacząć zażywać te od 13tyg?? bo średnio mi się chce kupować całe opakowanie tych do 12 tyg? Ja zażywam prenatal.

beatajak13, LADYLI- gratuluje wyników J

Mówiłyście kiedyś o zusie i l4,Ja jestem na l4 od końca września i w poniedziałek dostałam pierwszą wypłatę.

Niestety ja się rzadko udzielam bo mój 15mies. szkrab jeszcze tyle uwagi potrzebuje że ledwo to ogarniam wliczając do tego złe samopoczucie w tej ciąży. I szczerze bardzooo was podziwiam jak macie więcej niż 2 dzieci. Jesteście po prostu wspaniałe że dajecie radę. Ja się zdecydowałam bo nie chciałam dużej różnicy wieku między dziećmi ale na razie mnie to przeraża jak to ogarnę. Może przez to że moja mała od urodzenia dała nam przejść dosłownie przez wszystko… i nadal jeszcze daleko do końca;)
 
Cześć dziewczyny,

Powiem wam że jak byłam w pierwszej ciąży i też uczestniczyłam na tym forum to miałyśmy podobna sytuację że mamy zgłaszały się aż do samego końca. Niestety administrator nie pozwolił sprywatyzować. Może się to już zmieniło bo to o czym ja pisze było na przełomie 2014/15.

Ja dziś robiłam znów tarczycę bo mam teraz co tydzień/dwa kontrolować. Od dwóch dni czuję się znów fatalnie więc aż się boję co będzie z wynikami. A Janka86 jak twoja tarczyca?

Dziewczyny macie też takie silne zawroty głowy? Ja od paru dni chodzę jak pijana;/

Jagi06- można cię też prosić o tą rozpiskę? Ja w tej ciąży mało co mogę jeść bez zwrotki więc aż się boję o morfologię;/

Mam do was pytanie. Jestem w 11tyg 4 dniu i skończyły mi się witaminy te na początek. Myślicie że mogę już zacząć zażywać te od 13tyg?? bo średnio mi się chce kupować całe opakowanie tych do 12 tyg? Ja zażywam prenatal.

beatajak13, LADYLI- gratuluje wyników J

Mówiłyście kiedyś o zusie i l4,Ja jestem na l4 od końca września i w poniedziałek dostałam pierwszą wypłatę.

Niestety ja się rzadko udzielam bo mój 15mies. szkrab jeszcze tyle uwagi potrzebuje że ledwo to ogarniam wliczając do tego złe samopoczucie w tej ciąży. I szczerze bardzooo was podziwiam jak macie więcej niż 2 dzieci. Jesteście po prostu wspaniałe że dajecie radę. Ja się zdecydowałam bo nie chciałam dużej różnicy wieku między dziećmi ale na razie mnie to przeraża jak to ogarnę. Może przez to że moja mała od urodzenia dała nam przejść dosłownie przez wszystko… i nadal jeszcze daleko do końca;)
 
Jagi06 dostałam maila. Dziękuję ślicznie ;) musze tylko spróbować otworzyć to na kompie bo przez tel się nie da. Dzięki raz jeszcze ;)
 
Cześć dziewczyny,

Powiem wam że jak byłam w pierwszej ciąży i też uczestniczyłam na tym forum to miałyśmy podobna sytuację że mamy zgłaszały się aż do samego końca. Niestety administrator nie pozwolił sprywatyzować. Może się to już zmieniło bo to o czym ja pisze było na przełomie 2014/15.

Ja dziś robiłam znów tarczycę bo mam teraz co tydzień/dwa kontrolować. Od dwóch dni czuję się znów fatalnie więc aż się boję co będzie z wynikami. A Janka86 jak twoja tarczyca?

Dziewczyny macie też takie silne zawroty głowy? Ja od paru dni chodzę jak pijana;/

Jagi06- można cię też prosić o tą rozpiskę? Ja w tej ciąży mało co mogę jeść bez zwrotki więc aż się boję o morfologię;/

Mam do was pytanie. Jestem w 11tyg 4 dniu i skończyły mi się witaminy te na początek. Myślicie że mogę już zacząć zażywać te od 13tyg?? bo średnio mi się chce kupować całe opakowanie tych do 12 tyg? Ja zażywam prenatal.

beatajak13, LADYLI- gratuluje wyników J

Mówiłyście kiedyś o zusie i l4,Ja jestem na l4 od końca września i w poniedziałek dostałam pierwszą wypłatę.

Niestety ja się rzadko udzielam bo mój 15mies. szkrab jeszcze tyle uwagi potrzebuje że ledwo to ogarniam wliczając do tego złe samopoczucie w tej ciąży. I szczerze bardzooo was podziwiam jak macie więcej niż 2 dzieci. Jesteście po prostu wspaniałe że dajecie radę. Ja się zdecydowałam bo nie chciałam dużej różnicy wieku między dziećmi ale na razie mnie to przeraża jak to ogarnę. Może przez to że moja mała od urodzenia dała nam przejść dosłownie przez wszystko… i nadal jeszcze daleko do końca;)
Wyslij mi na priva @

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi06 dostałam maila. Dziękuję ślicznie ;) musze tylko spróbować otworzyć to na kompie bo przez tel się nie da. Dzięki raz jeszcze ;)
Zobacz ile Ci tyg.wyslalam.Jak 1 tydzien to daj znac czy chcesz tez drugi?
I czy zalaczylam ogolny poradnik zywoeniowy dla kobiet wciazy.
Wysylam przez telefon i ciezko mi to teraz zweryfikowac:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry