reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Te koniki można potem sprzedać, jak się znudzi.
Ja kupiłam synkowi używaną rodzinkę krów i jest zachwycony. [emoji6]


My na majówkach 2015 dość szybko miałyśmy zamknięty wątek, ale kiepsko wyszło, bo był dostępny tylko dla wybranych, nie dla wszystkich. Porobiły się podziały. Potem grupa na fb i wszystko trochę zdechło..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze mozna ale zapowiada sie druga corka wiec sie przydadza:)
Zreszta ja nie daje prezentu dziecku z mysla co one potem z nia zrobi:)
No ale moje tesciowa ma inne zdanie:)
To moze sprobujmy zamknac?Co wy na to?
A jak ktos bedzie dolalaczyc moze w kazdej chwili?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chcę się podzielić swoją opinią na temat ludzi , którzy potajemnie czytają nie dając nic od siebie . Jakiś czas temu opadła mi szczęka że zdziwienia ponieważ tel przekrecił mi jakieś słowo w poście i osoba , której nie znam, nie wiem kto to itp wcisnela mi "-" za literówkę . Dla mnie to już było chamstwo ! ! ! To my Nie wciskamy sobie "-" za co kolwiek , bo każda z nas dzieli się swoimi radosciami i skutkami a tutaj taka sytuacja, normalnie szok. Jak tak można ? ! A to była nijaka" zoneczka_m" . Też jestem za prywatnym forum skoro są takie sytuacje :(
Ja pisze w tel i dosc szybko i czasami edytuje jak cos zle napisze ale az tak na interpunkcji sie nie skupiam.I tez by sie znalazlo pare byków.Ale mamy rozne inne problemy by wytykac sobie bledy jezykowe:)
Te koniki można potem sprzedać, jak się znudzi.
Ja kupiłam synkowi używaną rodzinkę krów i jest zachwycony. [emoji6]


My na majówkach 2015 dość szybko miałyśmy zamknięty wątek, ale kiepsko wyszło, bo był dostępny tylko dla wybranych, nie dla wszystkich. Porobiły się podziały. Potem grupa na fb i wszystko trochę zdechło..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja też chcę się podzielić swoją opinią na temat ludzi , którzy potajemnie czytają nie dając nic od siebie . Jakiś czas temu opadła mi szczęka że zdziwienia ponieważ tel przekrecił mi jakieś słowo w poście i osoba , której nie znam, nie wiem kto to itp wcisnela mi "-" za literówkę . Dla mnie to już było chamstwo ! ! ! To my Nie wciskamy sobie "-" za co kolwiek , bo każda z nas dzieli się swoimi radosciami i skutkami a tutaj taka sytuacja, normalnie szok. Jak tak można ? ! A to była nijaka" zoneczka_m" . Też jestem za prywatnym forum skoro są takie sytuacje :(
Nic mnie tak nie wkurza jak wypominanie bledow i literowek, o ile wiadomość jest zrozumiala to nie przeszkadzaja mi bledy. Ja tez czesto pisze bez polskich znakow, mam klawiaturę ustawiona na niemiecka i nawet mi sie nie chce ciagle przełączać. Czasem wyskoczy z polskimi znakami czasem bez, a ja zbyt leniwa jestem zeby sprawdzac kazde slowo. Za to staram sie uzywac znakow interpunkcyjnych zeby moja wypowiedź dalo się zrozumieć. W sumie fajnie by bylo zamknąć forum.

 
A mnie okropnie drażnią błędy.
Najbardziej używanie "bynajmniej" zamiast "przynajmniej", pisanie "ten torbiel" zamiast "ta torbiel", "ta kafelka" zamiast "ten kafelek", rok dwutysięcznyszesnasty... Aż się we mnie gotuje, gdy to widzę.
Ale zawsze zagryzam zęby i staram się nie zwracać uwagi.
Długich postów bez znaków interpunkcyjnych w ogóle nie czytam.

Literówki mi nie przeszkadzają, tak samo jak słowa, które słownik automatycznie zamienia na inne. [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. W poniedziałek miałam usg genetyczne. Ginekolog mówi że wszystko ok. Przezierność karkowa wyszła 2.1 mm (chyba dużo) maleństwo ma 7,5cm, był to 13 tydz. 3 dzień. Zrobiłam test pappa od razu i czekam na wynik.
Generalnie nie mam żadnych objawów, oprócz tego że przesyłam całe popołudnia. W dzień chodzę do pracy, nie byłam na l4 mimo że również plamilam.
zapomniałam napisać że jest to moja pierwsza ciąża. Staraliśmy się od dłuższego czasu i się udało.
A i nie znam płci bo "fiutek" był pod kątem 45 stopni. Następną wizytę mam 28.11.2016
 
Hej :)

Ja nieśmiało ale chciałam do Was dołączyć :)
Termin mam na 15 maja ;)
O dzieciątko z mężem staraliśmy sie całe 16 miesięcy ale udało sie i pojawiły sie 2 kreseczki :)
Jestem rownież po jeden ciazy biochemicznej wiec cała ciąża to dla mnie jeden wielki strach.
Nie jest to łatwy okres dla mnie ponieważ w sumie od połowy września leżę w domu z racji krwiaka ktory przyplątał sie obok naszego Groszka :)
No to chyb tyle jesli chodzi o skrót mojej osoby :)
Pozdrawiam Majowe mamusie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy

Co do błędów to jak się naczytam moich dwóch profesorów to sama czasami nie wiem jak co się pisze. Teraz też widzę, że robię więcej błędów, bo nie jestem skupiona. Myślami jestem całkowicie gdzie indziej. W czytaniu mi to nie przeszkadza i nie oceniam nigdy po tym ile ktoś błędów zrobił, tylko jaką wartość przedstawia jego wypowiedź

Byłam kiedyś na otwartym forum. Później przeszłyśmy na zamknięte i było o wiele lepiej. Było wieksze zaufanie, wszystko mozna było napisać. Moim zdaniem było lepiej

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,

dołączyłam chyba miesiąc temu ale od tego czasu miałam 3 tygodniową chorobę w domu, najpierw ja, potem dziecko :(. Jak udało nam się wyzdrowieć to w zeszłym tygodniu dostałam plamienia, lekarz nic nie widział dostałam duphaston i no-spe, przeszło na kilka dni i dzisiaj znowu wróciło, więc jutro znowu idę na wizytę i mam nadzieję, że tym razem znowu będzie "nic"...
 
reklama
Hej dziewczyny,

dołączyłam chyba miesiąc temu ale od tego czasu miałam 3 tygodniową chorobę w domu, najpierw ja, potem dziecko :(. Jak udało nam się wyzdrowieć to w zeszłym tygodniu dostałam plamienia, lekarz nic nie widział dostałam duphaston i no-spe, przeszło na kilka dni i dzisiaj znowu wróciło, więc jutro znowu idę na wizytę i mam nadzieję, że tym razem znowu będzie "nic"...

Trzymam kciuki, zeby było wszystko dobrze. Odezwij się po wizycie. Który to tydzień u ciebie?

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry