reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam się i ja :)
Dziś rano miałam prenatalne, pojechaliśmy z mężem i wszystko na szczescie w porządku :)
ładnie bobasek machał do nas rękami, ciut nie chciał się obrucic żeby się zmierzyć ale się udało,
co do płci to powiedział ze na 80% chłopak.
Teraz mamy 20mc córke wiec będzie parka :) chyba ze się coś zmieni :)

co do teściowych to z moja róznie bywało , ale nigdy nie była najgorsza, trochę jak sie córka urodziła to chciała się wtrącać ale jasno postawiliśmy zasady i jest już spokój , ogólnie jest kochana, pomocna tylko ciut nadgorliwa. Bardzo się ucieszłya z mojej ciązy, wpada do nas raz w miesiącu czasem i rzadziej, może dlatego ze pracuje ale i powiedziała ze nie chce się narzucać :)
Ale super gratuluję chlopaka[emoji3]u mnie pierwsza ciaza tez chciałabym chłopaka,jestem po prenatalnych jakoś nadal płci nie znamy..kolejna wizyta w przyszłym tygodniu to może coś się uda podpatrzec [emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak ktos ma z czego chudnac w ciazy to nie ma tragedii, gorzej jak chude osoby chudna jeszcze bardziej [emoji52]

Dzis maz do mnie przy śniadaniu:
Wczoraj przeczytalem ze kobiety podczas porodu moga sie PRAWIE poczuc tak jak facet z grypa [emoji23][emoji23][emoji23]


No i tu jest problem, bo ja przed ciążą schudłam i teraz to sama skóra i kości są. Martwię się trochę.

Oj tak mąż ma rację tylko prawie, bo ich męki są znacznie gorsze

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam nowe mamusie ;). Czytam dziewczyny o Waszych problemach ze snem i na szczęście w ogóle ich nie rozumiem. Ja śpię cała noc jak zabita, obojętnie w ktorej pozycji, w dzien tez mi sie zdarzy godzinkę pospać. Uff odpukać, mam nadzieje, ze tak sie utrzyma :).
Co do teściowej to moja na szczęście jest w porządku, nie narzuca sie, jest miła i dobrze z nią żyje, w zasadzie to chciałabym wyjsć z większa inicjatywa i ja odwiedzić częściej sama, pójść na spacer, itd. Moze jak w weekend bedzie ładniej to sie umówię z nią. Za to teść to istna tragedia, na wszystko narzeka, wszystko wie najlepiej, a dnie spędzę na kanapie przed tv. I jeszcze dołuje psychicznie swoją rodzine, krzyczy, mówi przykre rzeczy. Dla mnie jest miły, ale serce mi czasem pęka jak go słucham :/.
Za to rodzicow mam kochanych, i mama i tata to wspaniali ludzie. Mam tez 3 braci, jestesmy bardzo zgrana i zżyta rodzinka :). Wszyscy sie cieszą, ze zostaną wujkami :).
Ja prenatalne mam 15.11 dopiero, duża szansa jest, aby poznać wtedy płeć?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dadzi najgorsze jest to ze ona mojej pierwszej corce obrzydzi rodzenstwo takimi tekstami:(Za chwile mamy impreze za impreza i bedzie ja czesciej widywac wiec okazja na docinki bedzie:(

Moj tez przed 8 zabral mala do szkoly bo lało a ze ma do szkoly az 5 minut to nie musiala ciagac tego ciezkiego plecaka.Dobry tatus:)

Ja dzisiaj chyba pojade po ta poduszke bo juz nie daje rady.
Czemu nie mozemy spac?Wysoki progesteron?Hormony?A gdzie dalej?Kopniaki?Uciski na pecherz?
W nocy sie juz poryczalam z bezsilnosci[emoji24]

Ja tez myslalam juz o zamknietym.
Juz ten czas kiedy te mamy co mialy dolaczyc dolaczyly[emoji4]

Jade dzisiaj z reklamacja jeansow do pepe jeans-pewnie nie uwzglednia ale sprobuje.Przetarly sie po 2msc :(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jakaś masakra! jak można dziecku obrzydzać rodzeństwo! Gdybym ja albo mój m usłyszeli takie teksty z ust matki(tesciowej) to byśmy wyszli z imprezy i więcej nie przyszli.



Współczuję takich wrednych tesciowych. Moja może ideałem nie jest ale jest fajna. Nie wtrąca się ale dzwoni, czasem odwiedza, podrzuca jajka od szczęśliwych kur ;) mieszkamy bardzo blisko, blok w blok. Na początku byłam przeciwna ale super mieszkanie wiec pomyślałam czemu nie no i okazało się to super rozwiązaniem bo teście prawie w ogóle nie przychodzą a my zawsze mamy blisko żeby młodego podrzucić w razie czego ;p i wychodzi na to ze my częściej u nich jak oni u nas. Z resztą wnusia kochają ponad życie, rozpieszczaja w ramach rozsądku wiec jest ok

Witam nowe mamusie ;) napiszcie coś więcej o sobie. Skąd jesteście?

Ja dziś na 15.15 mam prenatalne ;) wiec po pracy prosto lecę, doczekać się nie mogę ;) trzymajcie kciuki!!
My blok w blok nie mieszkamy, ale też nie daleko. Też dostajemy jajka od szczęśliwych kur, jak teściowa robi np pierogi, bigos, lub gołąbki zawsze przywozi :) Jak trzeba posiedzieć z dziewczynami też nie ma problemu. Bardzo kocha swoje wnuczki :)

Ja to bym chciala dla odmiany syna ale nie nastawiam sie zbytnio :)

To wesoły babiniec:) ja mam dwie córki, dla odmiany chciałabym synka, ale dziewczyny po zdjęciu usg wróżą dziewuszkę. Lekarz nic nie mówił, powiedział, że powie na połówkowym.

3 kg od początku. Mialam wizyte rano na czczo po oddaniu moczu. Kazal mi przystopowac z waga[emoji39]


ja też przytyłam ze trzy, jak nie więcej :p tak samo tyłam w poprzedniej ciąży. Zobaczymy co lekarz powie w poniedziałek.

JAGI jak wszyscy to i ja:)) meil wysyłam :)
 
reklama
Do góry