reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam się i ja :)
Dziś rano miałam prenatalne, pojechaliśmy z mężem i wszystko na szczescie w porządku :)
ładnie bobasek machał do nas rękami, ciut nie chciał się obrucic żeby się zmierzyć ale się udało,
co do płci to powiedział ze na 80% chłopak.
Teraz mamy 20mc córke wiec będzie parka :) chyba ze się coś zmieni :)

co do teściowych to z moja róznie bywało , ale nigdy nie była najgorsza, trochę jak sie córka urodziła to chciała się wtrącać ale jasno postawiliśmy zasady i jest już spokój , ogólnie jest kochana, pomocna tylko ciut nadgorliwa. Bardzo się ucieszłya z mojej ciązy, wpada do nas raz w miesiącu czasem i rzadziej, może dlatego ze pracuje ale i powiedziała ze nie chce się narzucać :)
 
reklama
Zasnelam o 4:30,parowka nie wiele pomogała:(
Moja znow sie kompletnie nie interesuje ale jak juz przyjdzie to tak Cie wkurzy ze wystarczy na dlugo:(
Za to codzien wydzwania do m i go meczy o pierdoly.Wszystko chce wiedziec:co,gdzie,kiedy,ile.I rozsiewa to po calej rodzinie...
Nigdy nie wziela wnuczki na spacer czy lody...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Boże jakbym czytała o mojej , nigdzie małego nie wzięła, a jak była u nas na święta to tak się biedna opieka nad małym meczyla ze po 10 minutach noszenia już była zmęczona na cały dzień :) niedawno mi powiedziala że jak my chcemy mieć 2 dziecko jak ja sobie nie radzę ...... zaznaczę to że mieszkam w Irlandii a ona w Pl...... porażka jednym slowem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jasne.Zaraz Ci wysle i daj cynka czy doszlo.
PS.mam bardzo dobre wyniki krwi i moczu takze jest ok:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mogę prosić? Też nie mam pomysłu co jeść. Maila ci wyśle na pw
Super, że wyniki dobre

No i tam myślę sobie, czasem się zdarza, że na początku ciąży się traci wagę. Nie wiecie do którego tygodnia może tak się dziać. No i jeszcze drugie pytanie. Skoro przy odchudzaniu wydzielają się toksyny, to czy jak chudniemy zmieniając np sposób jedzenia na zdrowszy, bądź zwiększając aktywność to one też się wydzielają?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mogę prosić? Też nie mam pomysłu co jeść. Maila ci wyśle na pw
Super, że wyniki dobre

No i tam myślę sobie, czasem się zdarza, że na początku ciąży się traci wagę. Nie wiecie do którego tygodnia może tak się dziać. No i jeszcze drugie pytanie. Skoro przy odchudzaniu wydzielają się toksyny, to czy jak chudniemy zmieniając np sposób jedzenia na zdrowszy, bądź zwiększając aktywność to one też się wydzielają?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Usuwaja sie toksyny z organizmu chyba.W piatek ide na kontrole to zapytam dokladnie o te toksyny:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mogę prosić? Też nie mam pomysłu co jeść. Maila ci wyśle na pw
Super, że wyniki dobre

No i tam myślę sobie, czasem się zdarza, że na początku ciąży się traci wagę. Nie wiecie do którego tygodnia może tak się dziać. No i jeszcze drugie pytanie. Skoro przy odchudzaniu wydzielają się toksyny, to czy jak chudniemy zmieniając np sposób jedzenia na zdrowszy, bądź zwiększając aktywność to one też się wydzielają?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Wyslij mi na priva @:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja :)
Dziś rano miałam prenatalne, pojechaliśmy z mężem i wszystko na szczescie w porządku :)
ładnie bobasek machał do nas rękami, ciut nie chciał się obrucic żeby się zmierzyć ale się udało,
co do płci to powiedział ze na 80% chłopak.
Teraz mamy 20mc córke wiec będzie parka :) chyba ze się coś zmieni :)

co do teściowych to z moja róznie bywało , ale nigdy nie była najgorsza, trochę jak sie córka urodziła to chciała się wtrącać ale jasno postawiliśmy zasady i jest już spokój , ogólnie jest kochana, pomocna tylko ciut nadgorliwa. Bardzo się ucieszłya z mojej ciązy, wpada do nas raz w miesiącu czasem i rzadziej, może dlatego ze pracuje ale i powiedziała ze nie chce się narzucać :)
Super. Gratuluje

Jagi juz wysylam

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Jak ktos ma z czego chudnac w ciazy to nie ma tragedii, gorzej jak chude osoby chudna jeszcze bardziej [emoji52]

Dzis maz do mnie przy śniadaniu:
Wczoraj przeczytalem ze kobiety podczas porodu moga sie PRAWIE poczuc tak jak facet z grypa [emoji23][emoji23][emoji23]

 
Do góry